2. Pētījums pirms došanās uz veikalu (apakšveļa)

Izvēlieties kaut ko, kas liks Jums izskatīties, cik labi vien iespējams! Jums ir nepieciešams saprast dažādu stilu plusus/mīnusus, kas un kā tie var būt piemēroti Jums. Mērķis ir akcentēt Jūsu vislabākās īpašības, vienlaikus novēršot uzmanību no Jūsu trūkumiem. Jums ir nepieciešams justies cik labi vien iespējams … kā dievietei, kas Jūs patiešām esat.

Ja Jums ir garas kājas, izvēlieties zeķturus, kas akcentē kāju garumu un pievērš uzmanību Jūsu figūrai. Garās zeķes ar mežģīnēm, pušķīšiem un citām izsmalcinātām detaļām var arī palīdzēt pievērst uzmanību garām kājām.

Ja Jūs esat īsa, šķēlumi Jūsu tērpa sānos vai babydoll kostīms vizuāli pagarinās Jūsu kājas.

Sievietēm ar pilnīgu figūru un lielām krūtīm, es ieteiktu korseti, kas izceļ gan krūtis, gan vidukļa līniju, bet samazina vidukli. Iegādājieties korseti, kas ir par vienu izmēru mazāka, nekā Jūs parasti izvēlaties. Mežģīnes priekšā vai mugurpusē arī ir lieliskas krūšu un vidukļa  izcelšanai! Babydoll kostīmi ar krūštura bļodiņām un stīpiņām arī izcels krūtis un noslēps vidukli. Tediji arī var būt laba izvēle, jo tas noslēpj vēderu un vienlaikus izceļ krūtis un kājas.

Polsterēti vai push- up krūšturi palīdzēs izcelt krūtis sievietēm ar mazākām krūtīm. Babydoll kostīmi ir arī lieliska izvēle.

Ja Jums ir tieva vai atlētiska figūra, akcentējiet savu vēderu, vidukli, kājas un dibenu, vienlaikus izvairoties pievērst uzmanību krūšu zonai, ja vien Jūs nevalkājat polsterētu krūšturi. Mēģiniet šortiņus, thong biksītes, zeķturus vai saskaņotus komplektus. Tediji arī ir ideāli, jo tie uzsver plecus un kājas.

Post Navigation