Monthly Archives: April 2013
You are browsing the site archives by month.
Portatīvie datori uz nomaksu (Dateks)

Portatīvais dators ir lielisks ieguldījums, vienalga vai jūs to vēlaties nopirkt sev, savai atvasei, vai kādam to uzdāvināt. Mūsdienu portatīvie datori vairs nenoveco tik strauji, turklāt portatīvie datori ir pieejami visām gaumēm – spēlmaņiem pieejami jaudīgi portatīvie datori ar lielu ekrānu; darbam pieejami diskrēti un profesionāli portatīvie datori; filmas augstā kvalitātē varēsit skatīties uz jebkura portatīvā datora.

3 filmas

Trīs lieliskas filmas – Robins Huds, Garais gads un Varas spēles.

Trakās brīvdienas

Spriedzes filmā «Trakās brīvdienas» Mels Gibsons bēgot no policijas nonāk Meksikā, kur pavada brīvdienas – cietumā. Un tā sākas visi Gibsona piedzīvojumi. Jāpiebilst, ka Mels Gibsons ir filmas scenārija autors un producents.

Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu ir viens no risinājumiem, kā aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi. Jums vajadzētu veikt savu mājasdarbu un uzmanīgi izpētīt katru aizdevēju,  kas piedāvā šos aizdevumus. Pat ja Jūs dzirdat labas atsauksmes no draugiem, ģimenes un kolēģiem, labāk pārliecinieties par to pats un rūpīgi pārbaudiet aizdevēju, pirms sākat sadarboties.

Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu

Aizdevēji, kas piedāvā aizdevumus pret auto ķīlu, parasti nepārbauda Jūsu kredītvēsturi, kad Jūs piesakāties aizdevumam. Viņi izmanto Jūsu auto vērtību, lai noteiktu, cik liela būs piešķirtā aizdevuma summa. Būtībā, Jūsu auto ir Jūsu nodrošinājums. Ja Jūs neveicat aizdevuma maksājumus, viņiem ir tiesības atsavināt Jūsu auto. Tas ir iemesls, kāpēc viņi pieprasa, lai auto būtu Jūsu īpašumā, pirms Jūsu aizdevums tiek apstiprināts. Tādēļ, ka viņi nepārbauda Jūsu kredītvēsturi, Jūsu izredzes tikt apstiprinātam ir daudz lielākas.

Videonovārošana

Videonovērošanas sistēmas ir viens no svarīgākajiem objekta apsardzes komponentiem. IP videonovērošana ir jauns pakalpojums kā lieliska alternatīva dārgajām videonovērošanas sistēmām.

Videonovērošanas iespējas

Videonovērošana dod iespēju ne tikai skatīties, klausīties un ierakstīt, bet arī saglabāt video failus. Ja nepieciešams, tad uz Jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts paziņojums par aktivitātēm kameras pārraudzības teritorijā. Pats labākais ir tas, ka ir iespējams attālināti vadīt kameru, lai varētu pārraudzīt pēc iespējas plašāku teritoriju. Iespējams pieslēgt vienu vai vairākas videonovērošanas kameras, kas ļaus pārraudzīt vairākus objektus. Videonovērošana ir paredzēta daudzu uzdevumu risināšanai, galvenā no kurām – papildus kontrole objektā. Tas var būt efektīvs risinājums kā kontrolēt darbu izpildi un uzlabot darba kvalitāti. Videonovērošanas kameras veiks bērnu, mājkalpotāju, darbinieku pārraudzīšanu un ļaus sazināties vai dot norādes esot ārpus videonovērošanas objekta.

Par kaut ko, kas patika

Šeit nav runa par tiem kas ir dzirdēti, bet ir runa par tiem kurus reāli LIETO!

Dažādas filmas

Filmas – Koko pirms Šaneles, Filmas – Dzelzs vīrs 2 un Sliktais policists, kurā galvenajās lomās ir Nikolass Keidžs!

Kāpēc internetā netiek raidīts TV3

Mūsdienīgais TV3 interneta TV nav pieejams tiešraidē un tas neraida tik ilgi, cik TV3 tiek raidīts TV ekrānos. Tas ir  Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas lēmums, kas liedz raidīt TV3 interneta TV. Vairāk šeit par TV3 interneta TV translēšanas pārtraukšanu.