Monthly Archives: July 2013
You are browsing the site archives by month.
Optiskais internets īsumā

Top produkts ir optiskie pakalpojumi (optiskais internets, optiskais internets kopā ar televīziju un citas pieejamās kombinācijas), kas savu uzvaras gājienu Latvijā sāka 2009.gada janvārī un turpina to arī šodien. Sperot šādu soli Lattelecom devis startu vērienīgai Nākotnes tīkla izvēršanai, kā rezultātā jau šobrīd Latvijā privātajiem klientiem ir pieejami Eiropā ātrākie interneta pakalpojumi līdz 500 Mbit/sekundē. Nākotnē interneta pieslēguma ātrumu plānots palielināt līdz 10 Gbit/s, padarot interneta izmantošanas iespējas praktiski neierobežotas.

Kāpēc sievietēm patīk mokasīna apavi.

Sieviešu apaviKāpēc sievietēm tik ļoti patīk mokasīnu tipa apavi? Atbilde ir pavisam vienkārša. Daudzām to pašu iemeslu dēļ, kādēļ vīrieši mīl šīs kurpes. Šīs kurpes sākotnēji tika veidotas kā darba kurpes vai lielākoties sporta kurpes. Tas nozīmē to, ka, atšķirībā no daudziem, ja ne visiem apaviem, kas ir paredzēti sievietēm, pirmais mokasīnu dizaina mērķis bija radīt kurpes, kas būtu pietiekami ērtas darbam. Lielākā daļa sieviešu kurpju, no otras puses, vienmēr ir ļoti nepraktiskas un šķiet, ka stils ir galvenais, neņemot vērā komfortu un valkājamību. Daži no populārākajiem sieviešu kurpju stiliem, piemēram, kurpes ar platformu un augstu papēdi, ir ļoti neērti un liek sievietēm staigāt nedabiskā veidā un tie ir tik kaitīgi, ka daudzi ortopēdi un speciālisti iesaka tās nevalkāt vispār, jo tie rada ilgtermiņa kaitējumu mugurkaulam.

Garantētais interneta ātrums īsumā

Interneta provaideris solīja interneta pieslēgumu tik un tik, bet vēl joprojām tādu neesi redzējis? Laiks atgriezties interneta pakalpojuma sniedzēja mājas lapā un apskatīt solīto interneta pieslēguma ātrumu. Uz uzlīmes, kura bija uzlīmēta uz tavas pastkastītes, bija rakstīts, ka tavā mājā tiek piedāvāts interneta pieslēgums līdz 100Mbit/s, bet kad tika mērīts interneta ātrums izrādījās, ka tas ir nieka 10Mbit/s. Ja pie interneta pieslēguma tarifiem nav norādīts minimālais garantētais interneta pieslēguma ātrums, tad iespējams 100 Mbit/s interneta pieslēgums bija domāti tieši uz tavu māju. Ja tavā mājā pie viena interneta provaidera ir pieslēgušies trīs klienti, tad šajā gadījumā interneta ātrums tiks izdalīts uz jums visiem.

Mājas komplekti īsumā

Komplekts, kurā ietilpst gan stabils un ātrs interneta pieslēgums, gan fiksētās tālruņa līnijas abonēšana. Kā arī par zvaniem Lattelecom tīklā visā Latvijā Lattelecom klientiem vairs nekad nebūs jāmaksā!

Lēts internets īsumā

Viens no jaunākajiem interneta pieslēgumiem. Tas ir lēts un stabils internets! Līdz ar interneta ātruma palielināšanu DSL interneta pieslēgumiem mājsaimniecībām, tika ieviests jauns interneta pieslēgums – internets ekonomiskais. Ātrums šim pieslēgumam ir 2Mbit/s. Tieši tāds interneta ātrums bija internets 1, kas tika palielināts uz 4Mbit/s (Esošiem klientiem tas tiks palielināts līdz gada beigām).