Monthly Archives: February 2014
You are browsing the site archives by month.
3 ieteikumi smēķēšanas atmešanai
  1. Vienmēr, kad jūtat vēlmi pēc cigaretes, atkārtojiet: Tagad es vēlos uzsmēķēt.” Tas šo vēlmi no zemapziņas pārnesīs Jūsu apziņā, dodot Jums laiku un iespēju izvēlēties – smēķēt vai tomēr ne. Kā arī neaizmirstiet iedzert glāzi ūdens, arī tas palīdz;
  2. Tad sakiet sev: Man ir brīva izvēle – smēķēt vai nesmēķēt.” Ja Jūs sev neatgādināsiet par iespēju pieņemt brīvus lēmumus, Jūsu zemapziņa var it kā noticēt, ka Jūs vairs nedrīkstat smēķēt un Jums to liegt. Tas izraisa dažādas nepatīkamas blakusparādības.
  3. Ja jūtat nepārvaramu tieksmi pēc cigaretes, atzīstiet to, sakot: Es izvēlos atkal uzsmēķēt.” Pirms ņemat rokas cigareti, pārbaudiet, vai tas patiešām ir tas, ko Jūs vēlaties. Vai varat atkārtot pie sevis:  Uz mirkli es pieņēmu vēlmi smēķēt, bet šoreiz izvēlos to nedarīt.” Domājiet par to, kā Jūs justos, ja pārtrauktu smēķēt pavisam.

Sekojot šiem trīs vienkāršajiem soļiem ikreiz, kad vēlaties smēķēt. Šī tehnika ir bezgala vienkārša, jo nekas vienkārši nevar noiet greizi, vienalga, kāds iznākums. Vienalga, vai izlemjat turpināt smēķēt vai ne, Jūs esat sācis kļūt apzinīgs un trenējat brīvo gribu, kas ir priekšnosacījumi, lai Jūs pats vadītu savu dzīvi. Lielākā daļa cilvēku, kas seko šai vienkāršajai programmai, atmet smēķēšanu vienas nedēļas laikā, dažiem tas prasa nedaudz vairāk laika. Taču tas nav svarīgi, cik ilgā laikā Jūs atmetat. Svarīgi ir piedzīvot pozitīvas pārmaiņas Jūsu domāšanā un attieksmē pašam pret sevi un citiem.

Sieviešu smaržas par zemām cenām

Ātri iegūstami kredīti

Lietas būtība ir tāda, ka mūsu ekonomika ir ļoti sliktā stāvoklī. Cilvēki tiek atlaisti, jo kompānijas samazina ražošanas apjomus, algu paaugstinājumi netiek piešķirti, lai celtu dzīves līmeni un bankām ir tik daudz problēmu, ka valdībai ir jāiejaucas ar jaunajiem noteikumiem, lai neļautu nevienam, kam nav lieliska kredītvēsture, iegūt bankas kredītu. Visi šie faktori ir padarījuši ātri iegūstama kredīta atrašanu ļoti grūtu.