Monthly Archives: July 2014
You are browsing the site archives by month.
Dzīva bija sūdīga un visi mira jauni

Muļķīgi, bet izplatīti mīti par viduslaikiem: dzīva bija sūdīga un visi mira jauni.

Ātrie kredīti

Ātrie kredīti var noteikti palīdzēt Jums izkļūt no finanšu grūtībām. Vēl viens ļoti noderīgs aspekts, ko šie kredīti var Jums sniegt, ir tas, ka ar šiem kredītiem, Jūs varat uzturēt veselīgu un tīru noskaņojumu.

Kad neņemt ātro kredītu?

Kad Jūs iegūstat ātro kredītu impulsa vadīts, jo tas ir pieejams un Jūs domājat, ka Jūs varat to atļauties, jo Jums ir stabili ienākumi ik pēc 30 dienām, tas izklausās diezgan loģiski; bet vai ir pietiekami praktiski doties pie aizdevēja algas dienā, lai atmaksātu kredītu? Jā, ir ne pārāk patīkami atdot kredīta summu, ja kredīts nav ticis izmantots lietderīgi. Jūs esat iegādājies jaunu televizoru, bet esat ignorējis saimnieka histēriskos pieprasījumus samaksāt īri. Tagad Jūs esat uz ielas ar savu jauno TV un bez jumta virs galvas un Jums vēl joprojām ir jānomaksā kredīts.

Pieteikties un saņemt kredītu ātri

Ja Jums ir bažas par dilemmu, ir labi zināt, ka ar ātrajiem kredītiem internetā Jūs nekad nenokļūsiet tādā neveiklā situācijā. Jā, izmantojot ātros kredītus internetā Jūs varat pieteikties un saņemt kredītu, neizejot no mājām. Viss, kas Jums nepieciešams, ir dators un interneta pieslēgums. Jums nav jāģērbjas un jādodas apmeklēt kādu iestādi.

Kredīta pieteikums

Ātrais kredīts, iespējams, ir viena no vienkāršākajām lietām, ko iegūt kreditēšanas uzņēmumos. Jūs vienkārši dodaties pie aizdevēja, aizpildāt veidlapas un gaidāt, kad nauda tiks noguldīta Jūsu kontā. Nav sarežģītu dokumentu, nav formalitāšu un nav garas pārbaudes, tomēr ir dažas lietas, ko Jūs varat darīt, lai paātrinātu ātrā kredīta apstiprināšanu.

Kredīts 350 eiro

Ātrais kredīts ir izvēle, par ko daudzi cilvēki domā katru gadu, kad tie 200 eirosastopas ar situāciju,  no kuras nespēj tik viegli izķepuroties. Tad viņi vēršas pie ātro kredītu pasaules internetā, galvenokārt tāpēc, ka tas ir vieglākais veids, kā iegūt 350 eiro, kas Jums ir nepieciešami.

Paātrināta pieteikuma apstrāde

Tā kā patēriņa kredīta iegūšanas process neietver stingras pārbaudes, kredīta pieteikumu apstrāde un piešķiršana aizņem daudz mazāk laika, nekā regulāri kredīta pieteikumi. Kopējais laiks starp pieteikuma iesniegšanu un paziņojuma saņemšanu par aizdevēja lēmumu vidēji aizņem mazāk nekā 24 stundas. Aizdevējs vienkārši novērtē Jūsu kredītvēsturi, nosaka kredīta summu un atmaksas programmu, un paziņo par kredīta apstiprinājumu.

Kredīts 300 eiro

Iespējams, labākais veids, kā pieteikties kredītam 300 eiro būtu, izmantojot internetu. Kāpēc? Jo internetā ir lielāka konkurence un Jūs varat ātri salīdzināt aizdevējus no Jūsu mājokļa ērtībām. Tāpat Jums nav jāsaskaras ar apmulsumu, ka Jūs kāds pamanīs, kad iesiet iekšā vai nāksiet ārā no aizdevēja.

Kredīts 250 eiro

Ātrajiem kredītiem ir dažādi nosaukumi, tostarp ātrais kredīts 250 eiro, īstermiņa kredīts un SMS kredīts līdz 200 eiro. Šis raksts paskaidro, kas ir ātrie kredīti ar tūlītēju apstiprinājumu un to, kā iegūt vienu sev ātrāk un lētāk.

Radiohead – Creep

Kā jau rakstījām, Creep, visticamāk, nebija pašu Radiohead sacerēta dziesma. Taču tas nav svarīgi. Svarīgi ir tas, ka tieši 1992. gada Creep Radiohead no “kārtējās alternatīvā roka grupas” Radiohead pārveidoja par pasaulslavenu blici. Radiostacijas dziesmu spēlēja uz riņķi un, kad to pēc sešpadsmit gadiem izlaida, iekļautu Radiohead hitu izlasē, tā atkal spēja iekļūt Apvienotās Karalistes čārtos. Tas ir iespaidīgi, ja vien tu neesi Eimija Vainhausa, t.i., ja neesi *miris*. Tātad – dziesma, kurā solists Toms Jorks apdziedāja sevi kā, latviski laikam teiktu, *izdzimteni*, nez kādēļ iekaroja katra 90. gadu jaunekļa sirdi, taču pats Toms bija citās domās… Laikam jau ienīst to, kas tevi padara slavenu, ir klišejisks rokzvaigznes gājiens. Taču Toms Jorks *Creep* ienīda tik ļoti, ka paziņoja, ka viņi, vairāk vai mazāk ar *Creep* izpārdevās tā, ka sūkāja sātanam dzimumlocekli.” Jorks dziesmu bija sacerējis par neizdevušos mīlestību, taču ar to asociējās jebkurš, kurš juta, ka šādā vai tādā veidā neiederas sabiedrībā vai no tās tiek atgrūsts. Tāpēc Jorka naidam pret *Creep* pamatā varētu būt arī tas, ka dziesmu īsti nesaprata. Turklāt daži spekulē, ka vēlāka Radiohead dziesma, *My Iron Lung*, atspoguļo depresiju, kas radās no šī hita panākumiem, kuru dēļ viņu pārējo daiļradi vairak vai mazāk ignorēja. Jāpiebilst arī, ka viņi šo hitu *vispār* nespēlēja no 1998-2001. gadam.