Monthly Archives: October 2014
You are browsing the site archives by month.
Ieskats filmā ‘’Varenais kalns’’

Šī filma ir veidota par latviešu centieniem iekarot leģendāro Pikes peak kalna virsotni. Pikes peak kalnā braukšanas sacensības ir ar ļoti senu vēsturi un šīs sacensības izvēršas par lielu piedzīvojumu gan dalībniekiem, gan arī skatītājiem. Latviešu komanda uz šīm sacīkstēm nedosies pirmo reizi, tie tajās piedalījās arī pērn, diemžēl neveiksmīgi. Latviešu komanda ir ievērības cienīga ar to, ka piedalās elektroautomobīļu klasē. Komanda ir uzbūvējusi konkurētspējīgu automobili un ir nospraudusi mērķi cīnīties par uzvaru savā automobiļu klasē.

Nokrīt vīrietis

Jocīgākās lietas, kas jebkad nokritušas no debesīm: Vīrietis…

Tasmānijas velns

Tasmānijas velni ir aptuveni tikpat slaveni, cik āmrijas – slaveni ar savu izveicību, vienaldzību pret notiekošo, un tā tālāk. Taču ne jau tādēļ mēs tos ielikām šī topa augšgalā. Tasmānijas velni vairāk vai mazāk ēd pilnīgi visu.

Kredīts 450 eiro

Vai esat gatavs saņemt 450 eiro, kas Jums ir nepieciešami, lai uzreiz tiktu galā ar savām finanšu problēmām? Jūs varētu būt situācijā, kad Jūs esat nelielā izmisumā un Jums ir nepieciešami tieši 450 eiro, lai veiktu automašīnas remontu, segtu medicīnas izmaksas vai risinātu kādu citu ārkārtas situāciju. Jūs varat saņemt 450 eiro ātru kredītu internetā bez liekām formalitātēm un tikt galā ar radušos situāciju.

Kredīts 400 eiro

Vai esat gatavs noskaidrot, kā viegli izkļūt no pašreizējām finanšu grūtībām? Varbūt Jūsu auto ir sabojājies, Jūsu bērnam jādodas uz slimnīcu, vai noticis kaut kas cits un Jums ir nepieciešami 400 eiro, lai palīdzētu Jums tikt atpakaļ uz kājām. Jūs varat atrast ātros kredītus internetā un ātri saņemt 400 eiro, kas Jums ir nepieciešami.

Kāpēc ātrie kredīti

Cilvēku dzīvi vada ļoti nozīmīgs faktors, dēvēts par nenoteiktību. Tā kā mūsu resursi ir ierobežoti, tie ne vienmēr spēj segt visas mūsu prasības. Ar ierobežotajiem resursiem nav iespējams izpildīt visas mūsu vēlmes un, ja Jūs esat nokļuvuši finanšu krīzes situācijā un Jums ir steidzami nepieciešama nauda, bet Jums ir iespēja to saņemt tikai pēc pāris dienām, šī naudas summa vairs nav tik noderīga, jo tā nebija pieejama tad, kad tā bija patiešām vajadzīga. Tādēļ ātrie kredīti internetā tika izveidoti kā loģisks risinājums šai problēmai.

Vilki Latvijā rada zaudējumus zemnieku saimniecībām

Cibles novada Bluntu pagasta saimniecībai ‘’Vērnieki’’ vilki pēdējo gadu laikā ir radījuši lielus zaudējumus.

Bauskas slimnīca

Pirms pieciem gadiem Bauskas iedzīvotāji protesta akcijā bloķēja Mūsas un Mēmeles tiltus, tādējādi iebilstot pret slimnīcas reorganizāciju.

Jēzus nebija baltais

Pieņēmums: