Monthly Archives: November 2014
You are browsing the site archives by month.
Oasis

Oasis, kuru pašlaik atceramies ar nostaļģiju pēc 90. gadiem un varbūt ar viņu *Wonderwall*, labu laiku bija viena no populārākajām grupām pasaulē. Brāļi Galaheri gan vēl joprojām šur tur parādās presē, visbiežāk sevi pozicionējot kā “angļus pēc būtības un asinīm”. Taču to, ka viņi zaudēja savu popularitāti, var izskaidrot arī ar *karmu*, jo viņi diezgan nekaunīgi nokopēja dažus savus lielākos hitus, sākot ar *Cigarettes and Alcohol*. Šī dziesma ir pat pārāk līdzīga T. Rex *Get It On (Bang a Gong)*…

Jēkabpilī skolēniem stāsta par kredītu plusiem un mīnusiem

Gandrīz ikviens kādreiz ir nonācis situācijā, kad steidzīgi nepieciešama nauda, bet ar pašreizējiem līdzekļiem nepietiek.

Piramīdas

Piramīdas bija baltas?

Kas nemazgāja muti?

Muļķīgi, bet izplatīti mīti par viduslaikiem: visi, pilnīgi visi oda pēc sūdiem un nemazgāja mutes

Kādas kļūdas pieļauj zagļi?

Stulbākās kļūdas, kuras regulāri pieļauj noziedznieki:

Ko spēj žesti?

Žesti spēj ar tevi manipulēt!

Jēla gaļa

Jocīgākās lietas, kas jebkad nokritušas no debesīm: Jēla gaļa.

Kā sauc ātro kredītu

Ātrais kredīts, ko sauc arī par īstermiņa kredītu, var tiešām ļoti palīdzēt, jo īpaši, ja Jums ir nepieciešama tūlītēja nauda. Šis Īstermiņa kredītipakalpojums patiešām ir kā dāvana no debesīm, jo īpaši, ja Jums nauda ir nepieciešama jau tagad un Jūsu algas diena joprojām ir dažu nedēļu attālumā.

Nāves salā Latviešu strēlnieku piemineklim jau 90

Šodien, lai nokļūtu nāves salā jābrauc ar kuģīti, 1916. gada  kauju laikā, līdz krastam varēja aizstaigāt arī ar sausām kājām, bet tur priekšā gaidīja vācieši. Pāris kvadrātkilometrus lielo zemes pleķīti Latviešu strēlnieki centās noturēt vairākus mēnešus. Liela daļa no strēlniekiem gāja bojā mokpilnā nāvē, indīgās kaujas gāzes uzbrukuma laikā. Vēlāk cariskās Krievijas karaspēks atdeva šo zemi vāciešiem, vēl ilgi pēc kaujām tur neauga zāle un koki. Kamēr Nāves salā kritušo strēlnieku piemineklim jau 90gadi, tikmēr tikai 9 dienas ir Jāņa Hartmaņa grāmatai par Nāves salas kauju hronoloģiju.

Nenovērtējamas ērtības

Īstermiņa kredītiPapildus tam, ka tā ir ātra, pieteikšanās šiem kredītiem ir arī ļoti ērta. Patiesībā ir tikai dažas prasības, ko Jums būs nepieciešams segt. Pirmkārt, Jums būs nepieciešams pierādīt, ka Jums ir regulārs darbs. Jūsu ikmēneša ienākumiem arī ir jāsasniedz aizdevēja noteiktās minimālās ienākumu prasības. Turklāt Jums arī ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, jo šie kredīti nevar tikt piešķirti nepilngadīgajiem. Aktīvs bankas konts ir vēl viena lieta, kas Jums būs nepieciešama.