Monthly Archives: December 2014
You are browsing the site archives by month.
Atklājumi, kurus zinātnei ir problēmas izskaidrot

Protams, ka mēs dzīvojam pasaulē, kurā ir vairāk ērtību, zināšanu un pornogrāfijas, nekā senos laikos. Taču dažkārt par vēsturi domā kā par uz progresu vērstu parādību, un tāpēc, piemēram, iepriekšējās tehnoloģijas uzskata par bērnišķīgiem aizmetņiem tam, ko izmantojam mēs.

V-2 raķete pirmā nonāk kosmosā

V2Padomju Savienība varbūt nebija pirmā uz mēness, taču tā pavisam noteikti bija pirmā valsts, kas nosūtīja kosmosā kādu ierīci? Var jau būt, jo mēs zinām, ka ASV kosmosa programma vēl pati nespēja aiziet uz podiņu, kad Padomju sputņiki jau lidinājās apkārt kā traki.

Ieskats Crediton.lv

Crediton ātrais kredīts EUR 300 apmērā ir pieejams sākot no otrās aizņemšanās reizes. Lai varētu saņemt kredītu no Crediton ir jāatbilst dažām elementārām prasībām.

Ieskats Viasms.lv

Sākot no trešās aizņemšanas reizes Viasms saviem klientiem piedāvā ātro kredītu līdz EUR 500, tātad arī ātrais kredīts EUR 400 būs pieejams sākot no trešās aizņemšanās reizes.

Cik lielas ir ātrā kredīta izmaksas?

Procentu likmes ir ļoti dažādas – parasti starp 10% un 30%. Tas nav uz gadu, tas ir līdz brīdim, kad kredīts ir jāatmaksā.Īstermiņa kredīti

Lietas un notikumi no vēstures

Lietas un notikumi no vēstures, kurus ikviens iztēlojas nepareizi: