Monthly Archives: September 2016
You are browsing the site archives by month.
Uzmanieties, pērkot “No Tears” šampūnus!

Varbūt kādam no jums arī nepatīk tas, ka šampūns, iekļūstot acīs liek tām asarot? Iespējams, ka, meklēdami tam risinājumu, esat atraduši kādu šampūnu ar birku “no tears”. Taču, lūdzu, nelieciet to sev acīs.

Kad noder ātrais kredīts?

Ātrais kredīts ir noderīgs un izdevīgs aizdevums tad, kad nauda ir nepieciešama priekš steidzamiem izdevumiem un dažādām lielveikalu akcijām. Kā, piemēram, Tu jau sen vēlies iegādāties jaunu 43 collu televizoru, bet iekrājis esi tikai 300 eiro. Šim televizoram uzrodas izdevīga atlaide, kas oriģinālo 1200 eiro cenu samazina par 50%. Tādos gadījumos ir izdevīgi aizņemties 300 eiro, no ātrā kredīta, jo pērkot preces uz atlaidēm, Jums sanāk ietaupīt vairāk naudu. Neskatoties uz to, cik neizdevīgi daudziem liekas ātrie kredīti, šī pakalpojuma pieprasījums ir ļoti liels. Sabiedrībā valda uzskats, ka ātrais kredīts ir ļoti dārgs aizdevums.

Iemesls, kāpēc izdevējs noraidīja bestselleru

Literatūras biežākais stāsts laikam būtu atraidīts rakstnieks, kura ģeniālo darbu nepieņem neviens izdevējs. Parasti gan izdevēji atraida pirmās noveles un sūdīgu literatūru, taču dažreiz apmēri tam, cik iedomu dolārus zaudē izdevējs, kurš nepieņem kādu (nākotnē) populāru darbu, ir vienkārši šausminoši. Piemēram…

Kāpēc izdevējs noraidīja bestselleru

Iemesls, kāpēc izdevējs noraidīja bestselleru:

Iesvētīšana: Kaķzivju medības ar rokām

Dažos ASV štatos cilvēki medī kaķzivis ar rokām. Angliski to sauc par *noodling*. Ideja ir staigāt pa ezeru, ar kājām meklējot bedres, kurās *varētu* mājot kaķzivis. Tad medniekam jāienirst, jāieliek roka bedrē un, *caps!*, maltīte ir ieķērusies tam rokā, mēģinot tikt no savas ligzdas ārā.