3. Pētījums pirms došanās uz veikalu (apakšveļa)

Mēģiniet atrast audumus, kas ir maigi pieskārienam. Jūs vienmēr esat droši par iznākumu, ja iegādājaties apakšveļu, kas izgatavota no zīda, satīna vai samta, bet tas nenozīmē, ka citus audumus drīkst ignorēt. Tikai pārliecinieties, ka audums, kas izmantots krūšu zonā, nav pārāk raupjš un ka Jūs jūtaties ērti tajā.

Mežģīnes, satīns, zīds un samts, iespējams, ir drošākie audumi, kad runa ir par apakšveļas iegādi. Tie ir ļoti jūtīgi, sievišķīgi un eleganti. Parasti tie arī ir ļoti ērti un ir patīkami pieskārienam, un, protams, ķermenim.

No otras puses, PVC un ādas veļa var būt nedaudz neērtāka. Ņemot vērā to, ka tā nav tik elastīga kā mēs vēlētos, tā var krokoties dažās vietās un mēs visas gribētu no tā izvairīties. PVC un āda joprojām ir labi apakšveļas audumi… mums vienkārši ir jābūt uzmanīgām, izvēloties atbilstošu izmēru.

Likra un spandekss var būt ļoti glaimojošs audums tievām sievietēm. Sievietēm ar pilnīgāku figūru vajadzētu būt uzmanīgākām, lai gan tas var izcelt tās vietas, ko Jūs vēlētos noslēpt.

Caurspīdīgs audums arī var būt mazliet drosmīga izvēle dažām sievietēm. Sievietei ir jājūtas apmierinātai ar savu ķermeni, lai atsegtu to caurspīdīgā audumā.

Post Navigation