Cik lielas ir ātrā kredīta izmaksas?

Procentu likmes ir ļoti dažādas – parasti starp 10% un 30%. Tas nav uz gadu, tas ir līdz brīdim, kad kredīts ir jāatmaksā.Īstermiņa kredīti

Lielākā daļa ātro kredītu ir jāatmaksā 4 nedēļu laikā.

Kā Jūs varat redzēt, procentu likmes ir daudz lielākas nekā tās, ko Jūs varētu maksāt par bankas kredītu.

Šo kredītu galvenā priekšrocība ir ātrais apstiprinājums un tas, ka netiek veikta ilgstoša pārbaude. Citiem vārdiem sakot, Jums būs iespēja saņemt kredītu, ja vien Jums ir regulāri ienākumi un laba kredīta pagātne – bez kavējumiem.

Kā atrast labāko ātro kredītu procentu likmi

Lai gan procentu likmes ir augstas, daži uzņēmumi piedāvā zemākas procentu likmes nekā citi. Tas ir iemesls, kāpēc lielākā daļa cilvēku, kuri vēlas izmantot ātro kredītu, salīdzina triju, četru vai vairāku uzņēmumu kredītu procentu likmes (bez maksas).

Tad viņi izvēlas kredītu uzņēmumu, kas piedāvā zemākās likmes. Pāris minūtes, ko Jūs ieguldāt labākā piedāvājuma meklēšanā, var palīdzēt ietaupīt daudz naudas.

Kāpēc salīdzināt aizdevējus?

Piemēram, ja Jūs vēlaties aizņemties 500€ no uzņēmuma, kas nepiemēro kredītam papildus maksas, bet tā procentu likme ir 10%, tas izmaksās Jums 550€. Tomēr, ja Jūs aizņematies 500€ no uzņēmuma, kas neiekasē maksu par kredītu, bet piemēro tam 30% likmi, kopā tas Jums izmaksās 650 €. Tas ir simts eiro vairāk, ko Jūs varat ietaupīt, veicot dažu minūšu ilgu pētījumu.

Lielākā daļa cilvēku tikai iegūst ātro kredītu, ja ir radusies kāda ārkārtas situācija, bet, ja tādas nav, tik un tā ir labi zināt, ka Jums būs izeja, kad tas būs nepieciešams.

Post Navigation