Cik maksā batuts?

Sen ir pagājis laiks, kad batuts tika uzskatīts par ko ļoti ekskluzīvu. Senāk batuts bija redzams tikai lielo puiku dārzos vai viesu namos. Šodien, katram ir iespēja tādu iegādāties, protams ar noteikumu, ka ir vieta kur to uzstādīt. Cenas ir demokrātiskas un atkarīgas no batuta lieluma un citiem faktoriem. Var pat teikt, nevis batuta izmaksas, bet vieta ir noteicošāks faktors vai iegādāties batutu vai tomēr nē.

Kā jau visām precēm, arī batutiem ir dažādi veidi, kas ietekmē to cenas. Lielāki, ar vairāk aksesuāriem, izturīgāki un tamlīdzīgi faktori nosaka to cenu. Batutu ir iespējams iegādāties gan par vairākiem simtiem Eiro gan arī par ļoti saprātīgām cenām.

Dažādos veikalos, gan internetā (interneta veikalos), gan dzīvē, ir iespējams iepazīties ar dažādiem piedāvājumiem un teju visi, īpaši vasaras sezonā, piedāvā atlaides batutiem. Vidēji, batuta cenas svārstās ap 150 Eiro. mazāka izmēra batutu ir iespējams iegādāties arī par 100 Eiro. Šī nebūt nav milzīga naudas summa, ja ņem vērā ka arī šeit līdzi nāk aizsargtīkls kas nebūt nav mazsvarīgi. Par summu no 100 līdz 130 Eiro ir pavisam reāli iegādāties batutu diametrā virs 2 metriem. Par lielākām naudas summām, bet arī ne īpaši, varat iegūt jau arī pavisam lielos batutus.

Batuta izmaksas nebūt nav tik lielas un nesasniedzamas kā to daudzi iedomājas. Mūsdienās daudziem tie jau ir un šie cilvēki nebūt nav ļoti bagāti. Protams, 100 Eiro var būt daudz, bet kopumā, šīs summas nebūt nav tik lielas.

Vai tiešām batuts ir nepieciešams?

Viss atkarīgs no maka biezuma un tā, cik liela zeme ir pieejama Jūsu privātmājā. Pastāv iespēja batutu nomāt un daudzi izvēlās šādu opciju. Vēl ir cilvēki, kuri nopērk lietotu batutu, jo kādam viņš ir apnicis un lietots batuts maksās daudz lētāk par jaunu. Izvēle paliek katra paša rokās. Fakts ir tikai viens – batuts vairs nemaksā tik dārgi, lai to nevarētu iegādāties.

Post Navigation