CreditON.lv – uzzini vairāk

CreditOn.lv ir uzņēmums kurš nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu Latvijas Republikas iedzīvotājiem. Uzņēmums ir daļa no Creamfinance grupas. Šī grupa apvieno profesionāļus īstermiņa aizdevumu sfērā daudzās Eiropas valstīs. Uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti apstiprina Patērētāju tiesību aizsardzības centra licence. Uzņēmums ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Šajā asociācijā ietilpst tikai 12 dalībnieki.

Lai saņemtu aizdevumu pie šī aizdevēja jums ir jāatbilst šī aizdevēja izvirzītajām prasībām. Atbilstība šīm prasībām negarantē jums pozitīvu atbildi, bet pretējā gadījumā aizdevumu saņemt nevarēsiet. Lūk šīs prasības:

  • Jums ir jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem.
  • Jums ir jābūt Latvijas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam ar savu personas kodu.
  • Jums ir pastāvīgi ienākumi.
  • Jums ir personīgais konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir e-pasts un mobilais telefons.

Pieteikties aizdevumam varat jebkurā laikā, bet aizdevuma izsniegšana ir atkarīga no uzņēmuma darba laiks. Uzņēmums strādā darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās no 10:00 līdz 20:00. naudas ieskaitīšana jūsu bankas kontā var aizņemt vairāk laika, ja jūsu konts ir citā bankā kā uzņēmuma izmantotās iestādes.

Aizdevumi ir pieejami sākot no 5 eiro līdz pat 600 eiro uz laiku no 1 līdz 30 dienām. Pirmais aizdevums ir pieejams bez komisijas maksas. Aizdevumi tiek izvērtēti individuāli katram klientam izvērtējot kredītu vēsturi un jūsu maksātspēju. Šī aizdevuma saņemšanai nav nepieciešama ne ķīla ne galvotājs.

Šis ir viens no populārākajiem aizdevējiem Latvijā un arī viens no jaunākajiem. Crediton izvēlētā stratēģija – vērsta uz klientu apmierinātību ļāva dažu gadu laikā kļūt par populārāko ātro kredītu sniedzēju Latvijā. Ja uzņēmējam ir nepieciešams pamācīties, kā veidot uzņēmējdarbību, tad Crediton ir labais piemērs no kā pamācīties.

Post Navigation