Datori

Melns portatīvais datorsPopulārāko kompāniju portatīvie datori ir atrodami pavisam netālu – interneta veikalā. Acer portatīvie datori, Asus portatīvie datori, DELL portatīvie datori, Hewlett Packard portatīvie datori, Lenovo portatīvie datori, MSI portatīvie datori, Samsung portatīvie datori, Toshiba portatīvie datori. Noklikšķini uz sev vēlamās portatīvo datoru kompānijas un Tu jau pa visam drīz varēsi iepirkt portatīvos datorus.

Lenovo ThinkPad X100e

Lenovo ThinkPad X100e ir neliels portatīvais dators ar 11.6″ lielu displeju. Lenovo ThinkPad X100e portatīvais dators sver tikai 1,5 kg. Ja Tev patīk šis portatīvais dators no Lenovo, tad pērc to internetā jau tagad par lielisku cenu.

Lenovo ThinkPad X100e portatīvais dators

Lenovo ThinkPad X100e ir gan 3G, gan Bluetooth. 3G atbalst dod iespēju lietot internetu vietas, kur nav ievilkts interneta kabelis. Bluetooth ļaus apmainīties failiem ar citu portatīvo datoru, mobilo telefonu vai citu ierīci, kurai ir Bluetooth.

Ir viens brīvais atmiņas slots, kas nosaka, ar cik papildus atmiņas moduļiem iespējams šo portatīvo datoru papildināt. Lenovo ThinkPad X100e displeja maksimālā izšķirtspēja ir HD 1366×768, kā arī ekrāna izgaismojums LED. Šeit būs arī citi parametri – HDD: 250 GB, HDD apgriezieni: 5400 rpm. Maksimālā operatīvā atmiņa ir 4096 MB, Operatīvā atmiņa ir 2048 MB, Operatīvās atmiņas tips ir DDRII-667. Procesors ir Athlon Neo MV-40. Video karte: ATI HD3200, Lenovo ThinkPad X100e portatīvā datora video kartes sērija: ATI Radeon HD3000 series.

Pērkot šo lielisko portatīvo datoru Jums līdzi nāks operētājsistēma: MS Windows 7 PRO. MS Windows 7 PRO operētājsistēma ir droša un viegli lietojama. PRO. MS Windows 7 PRO operētājsistēma sniedz visu nepieciešamu jūsu darbam un mājām. Portatīvie datori nopērkami arī ar Android, DOS, Linux, MS Windows 7 Home Premium, MS Windows 7 Home Premium 64bit, MS Windows 7 PRO 64bit, MS Windows 7 Ultimate, MS Windows XP Professional un citām operētājsitēmām.

Post Navigation