Datori ar daudz vairāk iespējām

Portatīvie datori ir tie paši datori ar daudz vairāk iespējām. Portatīvie datori ir ērti pārnēsājami, kā arī būs lieliski galda datori, jo tos varēsi izmantot arī galda datora vietā. Pērc portatīvo datoru internetā, jo arī tas ir ātri, ērti un mūsdienīgi.

PC

Portatīvie datori

Ir nopērkami Asus, Acer, MSI, DELL, Samsung un citu populāru un pazīstamu kompāniju portatīvie datori. Tie ir portatīvie datori no interneta veikala par lieliskām cenām.

Un nu ir pienācis brīdis, kad vajag parunāt par vienu portatīvo datoru – Asus A52F. Asus A52F portatīvais dators no datortehnikas interneta veikala. Asus A52F portatīvie datori ir jaudīgi un par saprātīgu cenu. Pēc šo lielisko Asus portatīvo datoru un jau pavisam drīz Tu būsi lieliskā Asus A52F lietotājs.

Asus A52F ir 15.6″ displejs un akumulators, kurš spēj izturēt 6 stundas, kad ir atvienots no strāvas. Akumulatora darbības laiks nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi jūsu portatīvais dators spēs darboties pēc atslēgšanas no elektrības tīkla ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Asus A52F displeja maksimālā izšķirtspēja ir HD 1366×768 un ekrāna izgaismojums ir LED. Filmas, mūziku, attēlus un citus failus varēsi uzglabāt 320 GB ietilpīgā cietajā diskā.

Portatīvais dators ir ar ENG/RUS klaviatūru. Tas Jums ļaus rakstīt arī krievu valodā bez problēmām, jo A52F nāk ar ENG un RUS klaviatūras valodām. Šim datoram ir 3072 MB operatīvā atmiņa un operatīvās atmiņas tips ir DDRIII-1066, kā arī DOS operētājsistēma. Un protams arī Pentium Dual Core procesora saime un attiecīgi Pentium DualCore P6200, 2.13GHz procesors. Svars, kā jau vairums portatīviem datoriem ir 2.6 kg. Papildus šeit būs Intel HD graphics video karte un vēl citi sīkumi.

Portatīvais dators

Jūs protams varat nopirkt arī Acer, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI, Samsung un citu ražotāju portatīvos datorus. Lēti, kvalitatīvi, jaudīgi, akcijas portatīvie datori par īpaši izdevīgām cenām no datortehnikas interneta veikala.

Post Navigation