Datori un portatīvo datoru somas

Portatīvais datorsPortatīvie datori un portatīvo datoru somas, kā arī cita datortehnikas ir nopērkama par īpaši zemām cenām. Tie ir portatīvie datori no Acer, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI, Samsung, Toshiba. Protams iespējama arī portatīvo datoru un citu preču piegāde visā Latvijā.

Pieejami viegli un ērti pārnēsājami portatīvie datori. Portatīvā datora svars nosaka portatīvā datora mobilitātes klasi. Portatīvo datoru Acer, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, MSI un citi ražotāji cenšas ražot pēc iespējas vieglākus portatīvos datorus, lai tas būtu pievilcīgāks nekā konkurenta dators. Jo portatīvais dators būs vieglāks, jo attiecīgi to būs ērtāk pārnēsāt. Standarta portatīvo datoru klasē svars ir no 2 – 3 kilogramiem. Ja Tevi varētu interesēt standarta klases portatīvais dators, tad pērc standarta klases portatīvo datoru. Ja 2-3 kilogrami ir par daudz, tad jāizvēlas mobilās vai ultramobilās klases datoru. Mobilās klases datora svars ir 1.2 – 2.0 kg, bet ultramobilās 1.2 Kg un mazāk kg.

Tā kā zemo cenu interneta veikalā ir atrodamas lētas datoru somas, tad portatīvo datoru klasei nav īpaši liela nozīme. Tās ir portatīvo datoru somas par lieliskām cenām, kas ļaus ērti pārnēsāt portatīvo datoru!

Interneta veikali piedāvā visas klases portatīvos datorus. Lēti portatīvie datori ir pieejami zemo cenu interneta veikalā. Kā jau tika minēts, tad arī datoru piegāde ir iespējama visā Latvijā. Izvēlies sev piemērotāko portatīvo datoru un piesaki jau šodien – internetā!

Post Navigation