Dažādas filmas

Filmas – Koko pirms Šaneles, Filmas – Dzelzs vīrs 2 un Sliktais policists, kurā galvenajās lomās ir Nikolass Keidžs!

Koko pirms Šaneles

Drāma, kas Francijas kinoteātros pievilinājusi vairāk nekā piecus miljonus skatītāju, aicina iepazīties ar neatkārtojamo modes pasaules lēdiju – Koko Šaneli. Franču režisore Anne Fonteina („Nathalie“) pievērsusi uzmanību Šaneles jaunības gadiem, kā arī pirmajiem panākumiem un slavai. Apburošā Odrija Tatū („Amelie from Montmartre“, „The Da Vinci Code“) graciozi spēlē dumpīgu un ambiciozu kurtizāni, kura iesāk savu karjeru kā kabarē dejotāja un šuvēja, lai vēlāk pievienotos slaveno, nemiera pilno pasaules dvēseļu saimei. Gabrielle Šanele, labāk pazīstama ar Koko vārdu, visas dzīves garumā tiekusies būt mīlēta un neatkarīga.

Dzelzs vīrs 2

Dzelzs vīrs ir atgriezies! Miljardieris Tonijs Stārks pēc publiskā paziņojuma par to, ka viņš ir Dzelzs vīrs, sastopas ar valdības un preses spiedienu, atklāt izmantotās tehnoloģijas. Baidoties, ka šī informācija varētu nonākt nepareizās rokās un tikt izmantota ļaunprātīgi, Tonijs nav gatavs atklāt Dzelzs vīra tērpa noslēpumu. Kopā ar savu komandu, viņš iegūst jaunus sabiedrotos. Taču drīz viņam nāksies stāties pretī negaidītam sāncensim…

Sliktais policists

Vai varat iztēloties, uz ko spējīgs “kruķis”, kas salietojies “sniedziņu”? Vienīgais nenotveramais noziedznieks ir… viņš pats. Šī nav tipiska spriedzes filma par policistiem. Filma ir tik pārliecinoša, ka rada aizdomas, vai tikai Nikolass Keidžs patiesi nav… lietojis kokaīnu. Reālistiskā aktierspēles manierē atspoguļots stāsts par policistu, kurš izmeklē brutālu slepkavību, taču, nokļuvis narkotiku varā, vairs nespēj atšķirt realitāti no halucinācijām. Norises vieta: leģendārā Ņūrorleāna. Laiks: tieši pēc viesuļvētras Katrīna plosīšanās.

Post Navigation