Daži portatīvie datori

Acer TravelMate ir lieliska vērtība par tā cenu. Tam ir labs baterijas darbības ilgums un ātra apstrādes jauda ar visām iezīmēm, kas mājas lietotājiem būs nepieciešamas.

Portatīvais dators

Vēl viens portatīvais dators (klēpjdators), HP Compaq piedāvā korporatīvā kalibra drošību atbilstoši atsauksmēm, un tam ir laba izmēra septiņpadsmit collu ekrāns ērtai lietošanai tiem no mums, kas skatās uz datora ekrānu visu dienu.

Cits portatīvais dators, Apple Macbook pro sniedz funkcijas un jaudu, kas nepieciešama lielākajai daļai lietotāju, bet tas ir dārgāks. Tik un tā, tas ir labs risinājums lai aizstātu savu personālo datoru.

Portatīvie datori spēļu cienītājiem:

Melns portatīvais dators

Dell XPS M1710

Toshiba Satellite P105 – S921

Toshiba Qosmio G25 – AV513

HP Pavilion ZD8000

Datorspēļu spēlētāji novērtēs Dell XPS, kas ļaus spēlēt jaunākās spēles pēc visaugstākajiem uzstādījumiem. Šis portatīvais nav no lētākajām izvēlēm. Ar visām tehnoloģijām, kas ietvertas šajā datorā, tas vismaz būs ilgs laiks, pirms Jums būs nepieciešami jauninājumi.

Toshiba Satellite piedāvā daudz funkciju par pieņemamu cenu, bet nespēlēs intensīvākās spēles augstākajā veiktspējas līmenī. Tā joprojām ir brīnišķīga ierīce.

Toshiba Qosmio ir izstrādāts, lai nodrošinātu augstas kvalitātes multivides pieredzi pieejamu portatīvajā datorā. Qosmio apvieno TV, DVR, stereo, DVD atskaņotāju, un augstas veiktspējas datoru vienā lielā portatīvajā datorā. Šķiet, ka šī modeļa izvēle būtu diezgan labs lēmums, kam nepieciešams labs portatīvais dators.

Post Navigation