Informācija

Mēs ievācam šāda veida informāciju no saviem lietotājiem:

Ja Jūs nevēlaties saņemt no mums ziņas, rakstiet no tās e-pasta adreses, uz kuru jaunumus vairs nevēlaties saņemt. Tomēr atcerieties, ka laiku pa laikam Jūs saņemsiet ziņas, kas saistītas ar sistēmu, piemēram, paroles maiņa un informāciju par Jūsu dalību spēlēs, kā arī ar vietnes noteikumiem saistītu informāciju. Ja nevēlaties saņemt arī šo informāciju, tad ir iespēja izdzēst vai iesaldēt savu lietotāja kontu.

Ja esat uzaicinājis kādu piereģistrēties mūsu vietnē, mēs automātiski nosūtīsim uzaicinājuma e-pastu šai personai. Šis cilvēks var sazināties ar mums vai arī nevēlēšanās gadījumā lūgt izdzēst viņa datus no mūsu datubāzes.

Sadaļā “palīdzība” pārlūka rīkjoslā ir informācija kā izvairīties no sīkdatnēm, ja tās nevēlaties, saņemt paziņojumu par sīkdatņu izmantošanu vai pilnībā tās atslēgt. Lai gan vietne ir pieejama neizmantojot sīkdatnes, tām jābūt aktivizētām spēles laikā.

Mēs izmantojam konkrētās sesijas sīkdatnes, lai atvieglotu vietnes izmantošanu un regulētu atsevišķu lapu pieejamību. Sesijas ID sīkdatne beidz darboties Jums aizverot pārlūkprogrammu. Savukārt pastāvīgā sīkdatne saglabā Jūsu paroli, lai tā nebūtu katru reizi jāraksta no jauna.

Mūsu sadarbības partneri arī izmanto sīkdatnes, lai viņu sistēmas varētu atpazīt lietotāja pārlūku un noteikt, cik daudz un kad lietotāji ir apmeklējuši viņu lapas caur mūsu vietni. Šī informācija ir vispārīga un nav saistīta ar lietotāja identifikāciju. Bez tam, daži no mūsu sadarbības partneriem, piemēram, reklāmdevēji, var izmantot sīkdatnes mūsu vietnē, pie kurām mēs nevaram piekļūt un tās kontrolēt. Mēs neregulējam mūsu partneru sīkdatņu izmantošanas noteikumus.

Dalīties ar savu informāciju

www.ppirmizrade.lv ļauj lietotājiem dalīties ar informāciju un uzzināt vairāk vienam par otru, kas ir būtiski. Lai gan mēs izmantojam bezpersonisku informāciju kā lietotāju statistika, informācija par demogrāfiju un vietnes apmeklējuma biežums, pārējā – ar identifikāciju saistītā – informācija tiek izmantota saskaņā ar stingriem noteikumiem.

Lietošanas noteikumi

Ja vēlaties apmeklēt www.ppirmizrade.lv vietni, Jūsu privātumu regulē un pasargā privātuma politika, tai skaitā dažādi ierobežojumi un likumi.

Šī privātuma politika ir spēkā līdz blogs un mājas lapa ir atvērta. Ievērot un cienīt!