Īstermiņa kredīta aizņemšanās un atmaksa

Kad Jūs izmantojat ātro kredītu bez % maksas, tas parasti ir tādēļ, ka Jums trūkst naudas. Tālāk tas varētu nozīmēt, ka Jūs neesat bijuši saprātīgi un rūpīgi tērējot savus ienākumus to “pieejamības” robežās. Tomēr, tas varētu arī nozīmēt, ka Jūs pienācīgi nekontrolējat sev pieejamos līdzekļus.

Citā gaismā, ātro kredītu izmantošana varētu arī nozīmēt to, ka Jūs mācāt sev disciplīnu un izmantojat šādu finansiālu iespēju, lai iemācītu sevi labāk kontrolēt savus tēriņus.

Izpētīsim šo iespēju.

Kad Jūs izmantojat ātro kredītu, Jūs tērējat naudu, kas vēl nav sasniegusi Jūsu kabatas. Tas ir kā “skaitīt cāļus, pirms tie vēl ir izšķīlušies”. Lai gan tā ir taisnība, ātro kredītu izmantošana, liek Jums vairāk raudzīties nākotnē.

Kāpēc?

Pirmkārt, tā kā Jūs praktiski iztērējat savu naudu, Jums paliek mazāk naudas ikmēneša tēriņiem nekā parasti. Tā, piemēram, Jums jau iepriekš vajadzētu domāt par to, kādas varētu būt citas iespējas, lai Jūs joprojām varētu dzīvot savu līdzekļu robežās.

Jūs varat meklēt papildus darba vietas, kur Jūs varētu strādāt to laiku, kamēr Jums vēl joprojām trūkst naudas vai arī Jūs varētu ievērojami samazināt savus izdevumus. Tikai neizvēlieties vēl vienu kredītu, jo tas padarīs situāciju vēl ļaunāku. Neatkarīgi no izvēles, ko Jūs esat nolēmis veikt, Jūs lielākoties domājat par savu nākotni un tas ir ļoti labi!

Post Navigation