Kā iepriecināt sievieti

Cik reizes mēs esam dzirdējuši uzskatu par to, cik grūti ir pārsteigt sievietes? Un cik reizes sievietes uz to ir atbildējušas aizkaitinātā tonī? Ja godīgi, diezgan bieži. Tas ir attaisnojami, jo patiesība ir tāda, ka sievietes ir ļoti viegli iepriecināt, neskatoties uz izplatīto uzskatu par pretējo. Sieviešu dzīve sastāv no sīkumiem, kas var uzlabot vai sabojāt to dienu. Jā, dažas lietas var būt nedaudz svarīgākas par citām, bet tās tik un tā ir nelielas lietas. Sieviešu kurpes ir viena no šīm burvīgajām lietām, un par to ir pārliecināti gandrīz visi.

Sievietes attiecas uz apaviem tādā veidā, kāds raksturīgs tikai un vienīgi sievietēm. Vīrieši reti saprot šo saikni un viņiem arī nav nepieciešamības to saprast. Sievietes un viņu kurpju pasaule ir pietiekami labas tik un tā. Iedodiet viņai kurpes, kas viņai patīk, un Jūs būsiet ļoti laimīgas sievietes sabiedrībā. Ikviens zina, ka iepirkšanās ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā sievietes atpūšas – diezgan dārgs veids, bet efektīvs. Un, ja mēs ļausim runāt statistikai, ir skaidrs, ka iepirkumu sarakstā, sieviešu apavi ir tie, par kuriem tiek izdots visvairāk naudas. Zinātne, iespējams, sniegtu Jums unikālas  atbildes par dīvaino saikni starp sieviešu apaviem un to noskaņojumu. Šie iemesli mainās no tādiem, ka apavi ietekmē veidu, kā sieviete jūtas par sevi, kas izpaužas tajā, ka viņa izstaro vairāk pašpārliecinātības līdz vairāk zinātniskiem, kas kaut kādā veidā sasaista kurpes ar viņas neiroloģisko stāvokli, kas padara viņu laimīgu. Un tās nav pēkšņas izmaiņas dzīvesveidā, kas mūsdienās padara apavus par neatņemamu daļu no sievietes dzīves. Sievietes vienmēr priecājas par katru kurpju pāri, ko viņas var pievienot savai kolekcijai. Faktiski, sieviešu apavi ir pārvērtušies no nelielas vājības līdz pilnīgai dzīves nepieciešamībai.

Sieviešu apaviJebkura sieviete, kas jebkad iegājusi veikalā varētu galvot – kad sieviete iet iepirkties, viņa pievērš uzmanību saturam un jūtas vainīga pēc tam.  Bet, kad viņa dodas iegādāties kurpes, viņa pievērš uzmanību saturam un jūtas laimīga pēc tam, tas ir, līdz viņa ierauga citu pāri, ko viņa vēlas. Savā ziņā sieviešu kurpes tiek uzskatītas par ikdienas nepieciešamību sieviešu vidū, par kaut ko tikpat pašsaprotamu kā dienas sejas krēms. Dzīve šķiet neiedomājama bez tā. Tieši tāpēc vājība uz kurpēm netiek tā uztverta. Vēl vairāk, tas ir agrs ieguldījums, par ko katra sieviete ir pārliecināta, ka tas atmaksāsies agri vai vēlu. Neracionāli, Jūs domājat? Protams, ka ne. Kurpēm ir apskaužama psiholoģiska ietekme uz sieviešu noskaņojumu. Viens pāris var likt viņām smaidīt visas dienas garumā. Protams, ēnas puse ir tā, ka tas var tikpat viegli sabojāt visu sievietes dienu.

Ļoti reti var sastapt sievieti, kas nav apsēsta ar apaviem. Tā ir daļa no estrogēnu iedarbības. Pat ja katrai sievietei, ko Jūs sastopat, nav kurpju kolekcijas ar 500 pāriem, viņa noteikti ir sapņojusi par to pietiekami bieži.

Post Navigation