Kad neņemt ātro kredītu?

Kad Jūs iegūstat ātro kredītu impulsa vadīts, jo tas ir pieejams un Jūs domājat, ka Jūs varat to atļauties, jo Jums ir stabili ienākumi ik pēc 30 dienām, tas izklausās diezgan loģiski; bet vai ir pietiekami praktiski doties pie aizdevēja algas dienā, lai atmaksātu kredītu? Jā, ir ne pārāk patīkami atdot kredīta summu, ja kredīts nav ticis izmantots lietderīgi. Jūs esat iegādājies jaunu televizoru, bet esat ignorējis saimnieka histēriskos pieprasījumus samaksāt īri. Tagad Jūs esat uz ielas ar savu jauno TV un bez jumta virs galvas un Jums vēl joprojām ir jānomaksā kredīts.

Ātrie kredīti

Neapdomībai šajā scenārijā bija daudz lielāka loma nekā apdomībai. Šeit ir daži iemesli, kāpēc Jums nevajadzētu izmantot kredītu:

  • Esoši neatmaksāti kredīti
  • Augstas procentu likmes
  • Vairāk prioritāšu nekā jaunu drēbju iegāde
  • Ir labākas un mazāk riskantas pieejamās iespējas

Protams, ka ir vēl vairāk iemeslu, kas varētu tikt uzskaitīti šeit, bet atklāti sakot, Jūs zināt, kad Jums nevajadzētu izmantot ātro kredītu. Vai Jūs nedzirdat brīdinājuma zvanus, kad esat plānojis izmantot tikai šo vienu kredītu, lai sponsorētu dzimšanas dienas ballīti? Vai tā mazā balss nebrīdināja Jūs, kamēr Jūs dzērāt un priecājāties, ka pēc divām nedēļām Jūs rūgti raudāsiet? Tā tas ir; mazā balss zināja, kad Jums vajadzēja teikt nē ātrajam kredītam. Tagad Jūs to zināt.

Pirmkārt, ja Jums ir lieli ietaupījumi vai arī vecāki ir pietiekami dāsni aizdot Jums naudu, kad Jums to vajag, Jums nav nepieciešams ātrais kredīts internetā. Bet, ja Jūs tāpat kā lielākā daļa cilvēku dzīvojat no algas līdz algai un tik tikko spējat nomaksāt rēķinus, Jūs varētu vēlēties turpināt lasīt šo rakstu.

Cik reizes Jūs esat nonākuši situācijā, kad trūkst finanšu līdzekļu? Cik reizes Jūs esat sedzis finanšu maksas, jo neesat spējis laikā samaksāt rēķinus? Cik bieži ir bijušas dienas, kad Jūs pavadāt brīžus, gaidot nākamo algas dienu, lai tā nāktu ātrāk? Ja Jūs atbildējāt, ka biežāk, nekā Jūs to vēlētos, lasiet tālāk.

Palīdzība, kad Jums tas visvairāk vajadzīgs

Ātrie kredīti internetā ir viens no ātrākajiem veidiem, kā iegūt papildus naudu. Piemēram, ja Jūs uzzināt, ka Jums ir nepieciešama nauda, Jūs varat atrast kredītu uzņēmumu pusdienu pārtraukuma laikā un pieteikties kredītam. Ja Jūs varat izpildīt visas nepieciešamās prasības, Jūsu kredīts tiks uzreiz apstiprināts. Līdz dienas beigām vajadzīgā summa jau tiks noguldīta Jūsu kontā. Ja Jūs saņemat šo kredītu, Jums būs iespēja iegādāties medikamentus vai laicīgi nomaksāt rēķinus.

Post Navigation