Kādi kredīti ir pieejami

Kopumā kredīti ir pieejami kā:

  1. Kredīti pret ķīlu
  2. Kredīti bez ķīlas

Kredītu iespējas

Kredīti pret ķīlu ir tie, kur aizņēmējam ir nepieciešams ieķīlāt kādu īpašumu, kas parasti ir mājoklis vai auto, pret kredīta summu. Tā ir tikai garantija, ka esiet atbildīgs aizņēmējs un naudu atmaksāsiet laikā. Kredīti bez ķīlas neprasa aizņēmējam ieķīlāt kādu savu īpašumu, lai iegūtu kredītu. Tā ir laba iespēja strādājošiem iedzīvotājiem, studentiem un citiem, kuriem nepieder sava māja vai arī negrib uzņemties ķīlas saistības.

Papildus acīmredzamajai priekšrocībai, kas nepakļauj riskam Jūsu mājokli, kredīti bez ķīlas sniedz Jums citas priekšrocības, piemēram:

Tas ir labi, jo Jums daudz ātrāk būs iespēja atbrīvoties no kredīta.

Viens trūkums tomēr ir tas, ka kredīti bez ķīlas ietver nedaudz austākas procentu likmes, bet ne vienmēr un visiem. Tomēr tiem, kam ir laba kredītvēsture nav jāuztraucas, jo viņu uzticamība var palīdzēt viņiem iegūt izdevīgu kredītu ar zemām procentu likmēm. Vēl viens padoms: tas, ka ir tik daudz aizdevēju ar tik daudziem kredītu piedāvājumiem ļauj Jums atrast izdevīgu kredītu ar labākajiem nosacījumiem. Jums atliek salīdzināt piedāvājumus un procentu likmes, lai atrastu labāko, ātrāko un ērtāko kredītu tikai dažu minūšu laikā.

Pētījumi, kas veikti, atklāja, ka cilvēki izmanto gan kredītus bez ķīlas, gan kredītus pret ķīlu. Vienam var likties izdevīgāk aizņemties pret ķīlu, bet otram atkal – pret ķīlu. Par ķīlas kredītu nevajag uztraukties, ja ir plānots kredītu atmaksāt atpakaļ. Ja arī radīsies problēmas, aizdevējs centīsies piedāvāt risinājumus, lai aizņēmējam nav jāzaudē ieķīlātā manta vai īpašums. Tās var būt kredīta brīvdienas un citas iespējas.

Galvenie trīs kredītu izmantošanas iemesli – brīvdienas, automašīnas un mājas remontu.

Post Navigation