Kādiem mērķiem parasti tiek izmantoti ātrie kredīti?

Ātrie kredīti ir iemantojuši lielu kritikas devu, tomēr ir ļoti daudz patērētāju, kas šādus aizdevumus ir izmantojuši ļoti veiksmīgi. Lai gan ātrie kredīti internetā mēdz būt dārgs aizdevumu veids, ir situācijas, kad cilvēkiem nav citas alternatīvas, piemēram, kad līdzekļi ir nepieciešami ļoti steidzami vai, ja kredītņēmējam ir slikta kredītvēsture, kas liedz aizņemties kredītu no bankas ar zemāku procentu likmi. Apskatīsim, kādiem mērķiem parasti tiek izmantoti ātrie kredīti un kā tos izmantot tā, lai iegūtu maksimālo labumu no tiem.

Kam ir paredzēti ātrie kredīti?

Krtedīts

Ātrie kredīti tika izveidoti, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri ir nonākuši situācijās, kad papildus līdzekļi ir nepieciešami ļoti steidzami. Šādiem aizdevumiem ir raksturīgs:

  • To maksimālā summa ir līdz 425 eiro;
  • To atmaksas termiņš ir no 10 līdz 30 dienām;
  • Tos piešķir patērētājiem, kuri ir sasnieguši 20 gadu vecumu, kuriem ir pastāvīga dzīvesvieta Latvijas Republikas teritorijā; kuriem ir regulāri ikmēneša ienākumi, mobilā tālruņa pieslēgums, aktīvs bankas konts, kā arī e-pasta adrese;
  • Pirmais kredīts pie aizdevēja parasti ir bez maksas, respektīvi – bez procentu maksas par aizdevuma izmantošanu;
  • Tie tiek piešķirti pāris stundu laikā.

Ņemot vērā nelielo aizdevuma summu, šādu kredītu izsniegšana parasti notiek bez detalizētas kredītvēstures pārbaudes. Šis, savukārt, ir viens no iemesliem, kāpēc ātrie kredīti ir dārgāki par citiem aizdevumiem, jo aizdevējiem ir lielāks risks neatgūt savus līdzekļus.

Tomēr, aizņemoties atbildīgi un izmantojot šo aizdevumu prātīgi, par ātro kredītu nebūs jāpārmaksā – lielākās izmaksas kredītņēmējiem rodas tad, ja ātrais kredīts netiek atmaksāts noteiktajā laikā, jo tad ir jāmaksā vai nu kredīta pagarināšanas maksa vai arī kavējuma maksa.

Kad izmantot ātros kredītus?

Ātrais kredīts

Ir noteiktas situācijas, kurās ātro kredītu izmantošana var būt ļoti noderīga:

  • Neatliekami medicīnas izdevumi – zobārsta apmeklējums vai medikamentu iegāde, kas nevar tikt atlikta uz vēlāku laiku;
  • Automašīnas remonta izdevumi – automašīnas mēdz saplīst pašos nepiemērotākajos brīžos, tādēļ situācijā, kad automašīna ir nepieciešama, lai, piemēram, brauktu uz darbu, tās remonts ir neatliekams;
  • Komunālo rēķinu nosegšana – ziemas mēnešos rēķini par komunālajiem pakalpojumiem var būt ļoti nepatīkami, un, lai nenonāktu parādnieku sarakstā un neuzkrātos soda naudas par kavētu maksājumu, ātrais kredīts var būt labs risinājums;
  • E-talona vai skolas grāmatu iegāde – ir lietas, kas ir nepieciešamas uzreiz, piemēram, e-talons, lai aizbrauktu uz skolu. Ja stipendija vai alga kavējas, bet e-talons ir nepieciešams, ātrais kredīts, īpaši tad, ja tas ir bez maksas, var būt labs šādas situācijas risinājums.

Ātrie kredīti ir jāizmanto ļoti atbildīgi, jo tiem ir īss atmaksas termiņš. Šīs vasaras TOP piedāvājums ir Bino.lv kredīts, jo visi akcijas aizdevumi ir bez procentiem. Ātrie kredīti ir atbildība! Tāpēc, aizņemieties tikai tik lielu summu, kāda ir nepieciešama konkrētās situācijas atrisināšanai un centieties to atdod noteiktajā laikā!

Post Navigation