Karma

Kas liks jums noticēt karmai?

Kas ir karma

Karma ir jauns jēdziens eiropeiskajai pasaules uztverei, un īstenībā, kad cilvēki saka, ka tic karmai, viņi vairāk domā par vainas izjūtu, nevis par kosmisko taisnību. Nu, vai arī nē. Jebkurā gadījumā, karma ir ilgtermiņa padarīšana, tāpēc ļoti reti gadās tā, ka Dieva roka pēkšņi nokāpj no debesīm, lai kādu sodītu par augstprātību. Bet gadās…

Nekaunīgam fanam trāpa ripa

Tālajā 2007. gadā Čikāgas “Blackhawks” spēlēja pret Kolorādo “Avalanche”, un “Blackhawks” uzbrucējam Stīvam Salivanam šī spēle nesākās veiksmīgi. Viņam uz īsu brīdi nācās atstāt laukumu, jo kāda neveiksmīga augstu pacelta nūja viņam atplēsa seju. Turklāt kādam “Avalanche” līdzjutējam acīmredzot likās smieklīgi iebērt sāli Salivana brūcēs, viņu apsaukājot, kamēr tas pameta laukumu.

Līdzjutējam acīmredzot patika Salivana ciešanas, un galvas trauma katrā ziņā viņa acīs nebija nekas nopietns. Turklāt šis līdzjutējs Salivanu apsaukāja ar acīmredzamu patiku.

Taču liktenim patīk mest lokus. Salivans ātri vien atgriezās spēlē un guva divus vārtus “Black Hawks” labā. Pretinieku vārtus sargāja Patriks Ruā, kurš kāda uzbrukuma laikā, mēģinot ripu dabūt prom no vārtiem, to pārmeta pāri bortam, trāpot tam pašam līdzjutējam pa pieri.

Salivans, par notikušo izdzirdējis no kāda cita spēlētāja, uzreiz devās ciemos un apsaukāja nelaimes putniņu, visticamāk, vēl spēcīgākos vārdos, nekā pirms tam tas bija veltījis Salivanam. Salivans vēlāk iezīmēja šī notikuma ironiju, jo vispār jau nepieklājīgais fans sēdēja tādā vietā, kur viņam trāpīt praktiski nebija iespējams. Un ar to viss nebeidzās. Šī fana draudzene garāmslidojošajam Stīvam padeva īkšķus uz augšu, kamēr viņas draugs asiņoja ne sliktāk kā pirms tam pats hokejists.

Post Navigation