Kas izmanto kredītus pret ķīlu

Dati liecina, ka arvien vairāk cilvēku izmanto kredītus pret ķīlu, jo tie var būt lētāki nekā citas kredīta iespējas.

Kredīts pret ķīlu

Kredīts pret ķīlu ir pareizā izvēle kādam, kam ir nepieciešama liela naudas summa vai arī nav pieejams kredīts bez ķīlas. Šo kredītu ir iesējams iegūt, ieķīlājot kaut ko vērtīgu kā nodrošinājumu (māja, dzīvoklis, auto, laiva un cits. Nodrošinājuma mērķis ir nodrošināt aizdoto summu. Neatkarīgi no iemesliem, atkārtota saistību nepildīšana vai nemaksāšana var novest pie ķīlas konfiskācijas, t.i., aizdevējs var atsavināt un pārdot ieķīlāto aktīvu, lai atgūtu savas investīcijas.

Kredīts pret ķīlu var likties riskants, bet viens var viegli parūpēties par riskiem, veicot savas ikmēneša iemaksas kā noteikts kredīta līgumā. Izvēlieties jebkuru no šiem maksājumu plāniem, lai veiktu ikmēneša maksājumus:

  • Fiksētā procentu likme – procentu likme tiek noteikta uz noteiktu laiku un tiek regulāri pārskatīta
  • Elastīga procentu likme – procentu likme svārstās saskaņā ar pamatlikmi, kas dominē kredītu tirgū
  • Tikai procenti – aizņēmējs maksā tikai procentu likmes termiņā un beigās atmaksā kredīta pamatsummu
  • Daļēji procentu maksājumi un daļēja pamatsummas atmaksa – aizņēmējs maksā tikai procentus konkrētu laiku un pēc tam maksā gan pamatsummu, gan procentus

Ķīla ļauj aizdevējam vieglāk izsniegt kredītu un piedāvāt augstu kredīta limitu, konkurētspējīgas un zemas GPL, elastīgu atmaksāšanas termiņu un maināmus aizdevumu nosacījumus. Tādējādi kredīts pret ķīlu kļūst par lielisku veidu, kā izmantot mājas, auto vai citu vērtību, lai iegūtu nepieciešamo naudu. Ķīla ir tikai garantija, ka naudu atmaksāsiet un nepazudīsiet ar iegūto kredīta summu.

Post Navigation