Kas jāzina pērkot apakšveļu savam tuvajam

Pirmā lieta, ko atcerēties, iegādājoties veļu sievietei, ir tas, ko Jūs īsti meklējat. Tikai tāpēc, ka Jums, iespējams, patīk, melns mežģīņu tedijs, nenozīmē, ka viņai tas patiks. Uzziniet, kas viņai patīk. Jums ir jābūt vispārējam priekšstatam, bet, ja Jums tā nav, Jums nav jākaunas to atzīt. Palūriet viņas apakšveļas atvilktnē. Paskatieties viņas skapī. Pajautājiet viņai. Parunājiet ar viņas māti. Kā Jūs to uzzināt, nav svarīgi. Ja Jūs konstatējat, ka viņa ir džinsu un T – kreklu meitene, nepērciet viņai caurspīdīgu tediju ar šaurām lencītēm. Vai viņai patīk apspīlētas drēbes? Viņai noteikti patiks kaut kas piegulošs, piemēram likras vai spandeksa tedijs. Viņai varētu patikt arī korsetes vai puskorsetes, kas glaimos viņas figūrai.

Ko viņas personība vēsta par to, kas viņai patīk? Sportiskā stila piekritējai noteikti nepatiks mežģīņu kleitiņa ar volāniem. Mēģiniet ierosināt šo jautājumu, un redzēsiet, kas notiks. Šajā gadījumā, varbūt string biksītes vai pāris zēnu šortu būs labākā izvēle. No otras puses, ja Jūs regulāri redzat viņu staigājam gandrīz bez nekā un Jūs zināt, ka viņai ir sava nerātnā puse, kaut kas pikantāks būtu ideāla izvēle. Varbūt bikini komplekts. Varbūt kaut kas dramatiskāks. Caurspīdīgs krekliņš ar tīkliņ zeķēm. Varbūt pātaga komplektam. Vai arī Jūs varat vienkārši nopirkt nerātnu kalpones vai seksīgu medmāsiņas kostīmu.

Audums ir ļoti svarīgs, izvēloties apakšveļu. Ir pieejami neskaitāmi ērti un seksīgi audumi. Daži no tiem, piemēram, zīds un satīns, ir populāri apakšveļas dizaineru vidū. Citi audumi patīk vīriešiem ( un sievietēm), kam interesē tikai apakšveļas izskats. “Eksotiski” audumi, piemēram, samts un āda. Tie ne vienmēr ir ērti. Bet tie paceļ juteklību un pievilcību jaunā līmenī. Kokvilna ir jaunums uz apakšveļas skatuves. Tās komforts ir nepārspējams un tā ir arī pieejama par saprātīgu cenu.

Iegādāties seksīgu apakšveļu plus izmēra sievietēm nav tik grūti, kā varētu likties. Šīm sievietēm bieži vien ir nepieciešams lielāks atbalsts ap krūtīm. Krūšturis ar stīpiņām, korsetes vai puskorsetes saderēsies ar citiem apakšveļas gabaliem un sniegs viņai gan komfortu, gan atbalstu. Ja viņa ir lielāka viduklī, izvēlieties krekliņu vai ņieburu.

Nav daudz runāts par apakšveļas iegādi vīriešiem. Tas varētu būt tāpēc, ka sievietes parasti zina, ko viņu vīrieši vēlas. Vai varbūt vīrieši nav tik konkrēti. Bet izvēle pieaug katru dienu, un arī vīriešu apakšveļu var būt grūti izvēlēties.

Post Navigation