Kas liks jums noticēt karmai

Kas liks jums noticēt karmai? Sarkanā Laukuma teroristi uzspridzina reklāmas īsziņa.

Vecgada vakarā Sarkanais Laukums ir ne mazāk piepildīts, kā 11. Novembra krastmala. Īstenībā tur noteikti ir vēl vairāk dzērušu un skaļu cilvēku nekā pie mums, ja vien tas ir iespējams. Tāpēc tur visnotaļ bieži uzdarbojas teroristi, izmantojot iespēju spridzināt tā, lai par viņu reliģiski politiskajām sāpēm (kas, starp citu, *nogalina nevainīgus cilvēkus*) dzird arī aiz robežām.

Šajā reizē teroristu plāns bija ļoti vienkāršs: kādai sievietei ar spridzekļu pilnu jostu vajadzēja ielīst dziļi Sarkanā laukuma svinībās un uzspridzināties, kad viņai uz telefonu atnāktu īsziņa, visticamāk, jau pēc jaunā gada sagaidīšanas.

Taču, tā kā telefons bija savienots ar detonatoru, varbūt šai sievietei vajadzēja aizdomāties, ka vērts telefonu *izslēgt*, kamēr tas ir pieslēgts bumbai. Gan jau, ka telefons bija aprīkots ar tikko iegādātu priekšapmaksas karti, taču tas netraucēja viņas operatoram novēlēt viņai laimīgu jauno gadu. Ar īsziņu, kas viņu uzspridzināja, padarot šo sievieti par vienīgo upuri plānotajā teroraktā.

Post Navigation