Kredīts pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu ir viens no risinājumiem, kā aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi. Jums vajadzētu veikt savu mājasdarbu un uzmanīgi izpētīt katru aizdevēju,  kas piedāvā šos aizdevumus. Pat ja Jūs dzirdat labas atsauksmes no draugiem, ģimenes un kolēģiem, labāk pārliecinieties par to pats un rūpīgi pārbaudiet aizdevēju, pirms sākat sadarboties.

Aizdomīgi uzņēmumi ir lietu, no kā Jums vajadzētu izvairīties, saraksta augšgalā. Šie uzņēmumi vienmēr liks Jums parakstīt līgumu, lai gūtu labumu no Jūsu grūtībām. Ja piedāvājums šķiet pārāk labs, lai būtu patiess, tas droši vien tāds arī ir. Viņi mēģinās ievilināt Jūs tīklos un parakstīt līgumu, uzsverot ieguvumus, ko Jūs saņemsiet, sadarbojoties ar viņiem.

Cilvēkiem, kuriem ir slikta kredītvēsture, būtu rūpīgi jāapsver visas alternatīvas, pirms pieteikties aizdevumam. Varbūt Jums, vēl ir māja, kas varētu tikt izmantota kā nodrošinājums cita veida aizdevumam. Varbūt cita veida aizdevumi ir mazāk riskanti, nekā Jūs domājat. Vienmēr ir vairākas iespējas, no kurām izvēlēties, pirms pieņemt lēmumu.

Kā pieteikties aizdevumam pret auto ķīlu?

Dodies uz pieteikuma formu, izvēlies aizdevuma summu, atmaksas termiņu un aizpildi nepieciešamos laukus.

Auto īpašnieks (vārds, uzvārds vai uzņēmuma nosaukums) – Ievadi savu vārdu, uzvārdu vai uzņēmuma nosaukumu. Aizdevumu pret auto ķīlu var saņemt tikai auto īpašnieks.

Personas kods vai uzņēmuma reģ.nr. – Ievadi savu personas kodu vai uzņēmuma reģistrācijas numuru.

E-pasts – Ievadi savu e-pasta adresi caur kuru var sazināties ar Tevi.

Telefona nr. – Ievadi savu telefona numuru caur kuru var sazināties ar Tevi.

Auto reģistrācijas nr. – Ievadi sava auto reģistrācijas numuru. Auto reģistrācijas numuru vari apskatīt transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā.

Aizpildi visus prasītos veidlapas laukus precīzi! Ja ievadīsi kļūdainu informāciju, aizdevējs Tev kredītu nevarēs piešķirt.

Vēl viena metode, ko Jūs varētu izmantot, lai iegūtu pieeju augstas kvalitātes aizdevumiem, ko piedāvā bankas, krājaizdevu sabiedrības un cienījami aizdevēji, ir izmantot galvotāju. Lūdzot kādam kļūt par galvotāju, noteikti informējiet personu par atbildību, ko viņš vai viņa gatavojas uzņemties gadījumā, ja Jūs nespēsiet atmaksāt aizdevumu. Ar lielu piepūli un ieguldīto laiku, Jūs varētu atrast sev izdevīgu aizdevumu.

Post Navigation