Kredītu trūkumi un priekšrocības

MājoklisKredīti, kas pieejami gan ar ķīlu, gan bez, var sniegt kredīta atbalstu lielākajai daļai no šiem izdevumiem jebkuram Latvijas iedzīvotājam 18 gadu vecumā, kas var pieteikties šim kredītam – saskaņā ar aizņēmēja naudas prasībām un uzticības parametriem, piemēram, pagātnes kredīta vēsturi un nodarbinātības statusu. Kredītu apakštipi: Kredīti pret ķīlu: Piemēroti tikai māju īpašniekiem un nekustamā īpašuma īpašniekiem, šie kredīti tiek iegūti, ieķīlājot nodrošinājumu. Kredīti bez ķīlas: piemēroti visiem – īrniekiem, cilvēkiem ar ienākumiem, mājokļu īpašniekiem un studentiem – šie kredīti var tikt iegūti bez nodrošinājuma ieķīlāšanas.

Priekšrocības: Kredīti pret ķīlu – ātra atbilde, augsts kredīta limits, konkurētspējīga zema GPL, elastīgi atmaksāšanas nosacījumi un maināmi kredīta nosacījumi. Kredīti bez ķīlas – nav ķīlas pret kredīta summu, mazāk oficiālo formalitāšu, ātra kredīta apstrāde un nav tūlītēju risku, kas saistīti ar kredīta saistību nepildīšanu vai neatmaksāšanu laikā.

Trūkumi : Kredīti pret ķīlu – nodrošinājuma konfiskācija (ja tiek veikti atkārtoti pārkāpumi vai nemaksāšana) un lēns apstiprināšanas process (laikietilpīgas īpašuma novērtēšanas procedūras dēļ)

Patēriņa kredīti bez ķīlas – ierobežota summa, fiksēti atmaksāšanas noteikumi un nemaināmi kredīta nosacījumi.

Tā kā abiem kredītiem ir savi trūkumi un priekšrocības, kredītu meklētājiem ir jāizlemj, pamatojoties uz to finanšu prasībām un to steidzamību, atmaksas spēju un gatavību ieķīlāt nodrošinājumu; un GPL un citām kredītu priekšrocībām. Daži no populārākajiem kredītu produktiem ir patēriņa kredīti, ātrie kredīti, kredīti auto iegādei, studiju kredīti, kredīti mājokļa uzlabošanai un citi kredītu veidi dažādām prasībām un vajadzībām.

Post Navigation