Par kaut ko, kas patika

Šeit nav runa par tiem kas ir dzirdēti, bet ir runa par tiem kurus reāli LIETO!

Web lapas un Mājas lapas saturs ir paredzēts tikai un vienīgi informācijas nolūkos, kā arī var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma, bet tomēr ja mājas lapas saturs tiks mainīts – Mēģināūs par to paziņot!. Jāpiebilst arī tas, ka par komentāriem neatbildam, jo tādus šeit nav iespējams pievienot, bet kas zin varbūt nākotnē kautko izdomāsim. Bet ja būs iespējams pievienot komentārus, tad aicinam rakstot komentārus, ievērot pieklājības un citas formas.

Pakalpojumi

Ja tev svarīgs ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums un ir apnicis lietot lēnu internetu. Varu tev piedāvāt labu un ātru interneta pieslēgumu. Interneta pieslēgumu, par kuru runā pat ārpus Latvijas. Ar tādu ātrumu, ka pat pašu internetu var nolādēt. Ar tādu klient servisu, ka pat visu Pasauli varētu apkalpot.

Filmas

Filmas, kuras man patika un kuras iesaku noskatīties arī Tev!

Geimeris

2009. gada fantastikas filma – Geimeris. Filmas Apraksts: Netālā nākotnē prāta manipulēšanas tehnoloģija ļauj cilvēkiem kontrolēt citu cilvēku darbību. To izmantojot, tiek izveidota spēle, kurā cilvēki var manipulēt ar īpaši apmācītiem kaujiniekiem visdažādākajās kaujas situācijās. Keibls ir viens no labākajiem kontrolējamiem kaujiniekiem, un viņu piespiež piedalīties spēlē pret viņa paša gribu. Viņš alkst izrauties no spēles, lai atkal kļūtu par brīvu cilvēku un satiktu savu ģimeni. Taču tādēļ viņam nākas izaicināt stingro sistēmu un pretoties tai.

Sestā palāta

2009. gada drāma – 6 palāta. Filmas Sestā palāta apraksts: Noslēpumu un trauksmes pilnā Čehova stāsta, kuru var dēvēt gan par pašu pesimistiskāko, gan dzīvi apliecinošāko viņa darbu, ekranizācija. Sižeta centrā ārsta psihiatra Andreja Ragina nokļūšana psihiatrijas pacienta lomā. Viņš ar savu vientulību un atsvešinātību kļūst par vienu no interesantākiem tēliem 20. gadsimta literatūrā. Paturot darba saturu, autori apzināti pārcēluši darbību uz mūsdienām. Filma uzņemta reālā vidē – psihiatriskajā klīnikā.

Sapieris

2008. gada asa sižeta filma – Sapieris. Filmas Sapieris apraksts: Kad elitārajā sapieru vienībā ierodas jaunais seržants Džeimss, padotos pārsteidz viņa pārgalvība, dodoties bīstamajā bumbu neitralizēšanas uzdevumā Bagdādes ielās. Džeimss rīkojas tā, it kā nāves briesmas viņu neskartu. Kad pilsēta pārvēršas haosā, biedri mēģina apvaldīt savu jauno vadītāju, un palēnām atklājas Džeimsa patiesais raksturs, kas liek vienības vīriem neatgriezeniski mainīties.

Post Navigation