Par visu šo

Esi sveicināts mājas lapā. Vienkāršā mājas lapā kurā atradīsi daudz interesantus rakstus, video klipus un daudz ko citu, ko iespējams iedabūt interneta vietnēs!

Raksti – P raksta par visu un ap visu, kas ir aktuāls gan Latvijā, gan Pasaulē, interesants un varētu būt noderīgs p interneta vietnes lasītājiem. Video – Video ir daudz un dažādi. P interneta vietnē atradīsi gan informatīvi izklaidējošus video, gan jautrus, smieklīgus un citādus video klipus. Bildes – Runā, ka bildes spēj atdzīvināt rakstus, tādēļ arī p centīsies pievienot katram rakstam vismaz vienu atbilstošu bildi, ja tas būs nepieciešams un ja to atļaus mūsu mazais, bet drošais hostings jeb diska vieta, kuru mums ir piešķīris hostinga pakalpojumu sniedzējs. Visu rakstīsim Latviešu valodā un centīsimies rakstīt bez gramatiskām kļūdām, bet bez tām protams neiztikt. Centīsimies aprakstīt visu planētu – tai skaitā Antarktīdu! Centīsimies rakstīt regulāri un par visu, kas ir aktuāli Latvijā un Pasaulē.

Mājas lapas raksti, video un citi faili ir paredzēti informācijas nolūkos, kā arī var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Mājas lapas mērķis ir izklaidēt un sniegt noderīgu informāciju. Mājas lapas mērķis nav nevienu aizvainot vai aizskart, kāda cilvēka cieņu. Mājas lapas informācijas tālāk izplatīšana ir aizliegta par to iepriekš nesazinoties ar mums, kā arī nesaņemot rakstisku atļauju.

P mājas lapa cenšas rakstīt tā, lai tā kļūtu par lasītāja pirmo izvēli. Pereiro vēlas, lai katrs lasītājs varētu atrast sev, ko interesantu un informatīvi izklaidējošu. P cenšas rakstīt tā, lai informācija ir ticama un objektīva, bet nevaram apgalvot, ka viss rakstītais un ievietotais ir taisnība, jo ne visur Tu vari būt. Un, ja Tu tur neesi bijis, tad Tu pilnībā nevari apgalvot, ka tā ir Taisnība.

Visi video, kas šeit ir atrodami – neatrodas uz šī servera, bet uz serveriem, kuri piedāvā pārpublicēt video savās interneta vietnēs, tātad par video materiāliem mēs neatbildam un tiem nav nekādi izmantošanas noteikumi. Raksti un attēli ir vai nu mūsu īpašums vai arī mums ir atļauja tos izmantot. Tas nozīmē, ka rakstus un attēlus jeb bildes nedrīkst pārpublicēt no mājas lapas par to neziņojot, kā arī nesaņemot rakstisku vai mutisku atļauju! Pārpublicēšanas gadījumā atpakaļ saite ir obligāta.

Post Navigation