Pārmērīgas svīšanas ārstēšana

SviedriDažas no metodēm, kas var palīdzēt ārstēt pārmērīgu svīšanu padusēs, kājās, rokās un citās ķermeņa daļās. Nevajadzētu aizmirst par Perspi pretsviedru līdzekļiem, kas var palīdzēt ārstēt pārmērīgu svīšanu. Ir pieejami gan jūtīgai ādai, gan bez alumīnija piejaukumiem. Pirms mest plinti krūmos – der pamēģināt Perspi Guard, ko iesaka Eiropas mediķi!

Citas metodes, lai cīnītos ar svīšanu

1. Pirmā metode, kas palīdzēs Jums cīnīties ar sviedriem, ir spēcīgs pretsviedru līdzeklis. Pretsviedru līdzekļi var palīdzēt noteiktai cilvēku grupai, bet nevar līdzēt tiem, kuru pārmērīgā svīšana ir faktiski un patiesi pārmērīga. Efektivitātes pakāpe var atšķirties no pretsviedru līdzekļa. Daži ir spēcīgāki nekā citi, un tiem ir spēja cīnīties ar svīšanas problēmu. Tomēr tie ir dārgāki nekā citi.

2. Tas ir tāpēc, ka viņi nesvīst padusēs, bet gan citās ķermeņa daļās, piemēram, uz rokām, kājām, muguras un krūtīm. Šiem cilvēkiem vajadzētu izmēģināt iekšķīgi lietojamās zāles. zāles pret roku svīšanu sauc par antiholinerģiskām. Šīs zāles neizmanto visi, jo tām ir blakusparādības, piemēram, redzes miglošanās vai mutes sausums.

3. Botoksa injekcijas ir arī paņēmiens, lai cīnītos pret pārmērīgu svīšanu. Padušu zonā, botokss var palīdzēt noslēgt sviedru poras. Bet šīs injekcijas ir nepatīkamas, jo Jums ir nepieciešamas aptuveni 20 injekcijas vienai procedūrai. Turklāt, Jums būs jādodas uz atkārtotu ārstēšanu ik pēc 4 mēnešiem.

4. Senākā metode, kas ir izmantota apmēram, 40 gadus tiek dēvēta par jontoforēzi. Jontoforēzē tiek izmantots ūdens, lai nosūtītu gaismas elektrisko strāvu uz pacienta ādas. Tas nedarbojas ilgu laiku, bet tas būs atkarīgs no tā, kā Jūsu ķermenis reaģēs uz ārstēšanu. Jums varētu būt nepieciešams doties uz atkārtotu ārstēšanu trīsreiz nedēļā un katrai procedūrai būs nepieciešamas apmēram 20 minūtes.

5. Labākie ārstēšanas līdzekļi jebkurai slimībai vai traucējumiem ir dabas līdzekļi. Hiperhidrozi var izārstēt ar dabas ārstēšanu. Viens no mājas ārstēšanas līdzekļiem ir cepamā soda. Kukurūzas cietes un cepamās sodas kombinācija jāuzklāj uz skartās zonas un jānomazgā apmēram pēc pusstundas. Cepamā soda viegli absorbē lieko mitrumu, un tādējādi, Jūs neredzēsiet nekādus sviedru traipus uz drēbēm. Pievienojot dažas ēteriskās eļļas, Jūs varat izveidot savu dezodorantu. Atcerieties – noteikti likvidējiet liekos matiņus padusēs, pirms Jūs mēģināt šo ārstēšanu.

Visas šīs metodes var palīdzēt Jums tikt galā ar sviedriem uz īsu laiku, bet tās nesniegs Jums pastāvīgu risinājumu.

Post Navigation