Perspi

Mēs apskatām Perspi Guard, Perspi-Sensitive un Perspi-Shield Ultra un kā tie var palīdzēt cīnīties pret svīšanas problēmu. Tāpat kā Perspi Guard, Perspi-Sensitive ir jāuzklāj tikai reizi nedēļā pilnīgai aizsardzībai pret svīšanu un smaržu. Šo unikālo uzklāšanas metodi ir izveidojis bijušais Hārvardas Medicīnas skolas profesors Dr. Stefensons.

Viens nopietns iemesls, kāpēc izvēlēties Perspi-Guard: pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard aizsargās pret svīšanu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes. Viena iepakojuma cena ir smieklīga, jo ar vienu iepakojumu pietiks pat 5 mēnešiem. Visi Perspi produkti ir ļoti uzticami un ir vērts tos izmēģināt, ja ir radušās problēmas ar svīšanu.

Hiperhidroze

Kompensācijas hiperhidrozes ārstēšana ar A tipa botulīna toksīnu, ko var injicēt pārmērīgās svīšanas zonā. Dažiem pacientiem šī ārstēšana ir ļāvusi atjaunot pašapziņu, bet citi domā, ka process nav tā vērts. Jebkādu medicīnas apstākļu vai kaišu gadījumā ir jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu. Jāpiebilst, ja Perspi guard ir tikpat efektīvs, kā botulīna injekcijas. Zāles, kas jālieto iekšķīgi, piemēram, fenoksibenzamīns un propantelīns, dažreiz kontrolē svīšanu, un botulīna toksīna injekcijas skartajā zonā samazinās svīšanu. Botoksu var izmantot, lai kontrolētu padušu, roku, kāju, pieres un citu ķermeņa zonu svīšanu. Visbiežākā iespēja, ko izmanto, lai kontrolētu svīšanu, ir ar pretsviedru līdzekļu palīdzību, kā perspi. Savas uzvedības un psiholoģiskās vides pārveidošana (mājās un darbā), lai mazinātu pārmērīgu stresu, palīdzēs Jums kontrolēt svīšanu. Meditācija ir labs veids, kā kontrolēt svīšanu, ja ne izārstēt to pilnībā. Tiek cerēts, ka, jo vairāk tiks uzzināts par organisma sistēmām, kas kontrolē svīšanu, jo tiks atrasti labāki veidi, kā to kontrolēt.

Post Navigation