Pirmā nedēļas nogale kopā ar draugu

Katra sieviete vēlas būt droša, ka viņas pirmā nedēļas nogale kopā ar savu draugu ir īpaša un viens veids, kā to darīt, ir iegādāties īpašu apakšveļu, ko Jūs varat parādīt tikai viņam, bet kas notiek, ja Jūs izvēlaties nepareizi? Ja Jūs iegādājaties neatbilstošu apakšveļu, tā no lieliskas nedēļas nogales divatā var pārvērsties par šķiršanās ballīti.

Apakšveļa pirmajai kopīgajai nedēļas nogalei

Babydoll

Galvenais, iegādājoties apakšveļu pirmajai kopīgajai nedēļas nogalei, ir būt seksīgai, bet nebūt alkatīgai. Lielākā daļa vīriešu labprātāk vēlas redzēt meiteni ērtā un ķermeņa tipam atbilstošā apakšveļā, nevis tādā veļā, kas liek tai izskatīties lēti un piedauzīgi.

Mēs visi esam redzējuši to atbaidošo apakšveļu no dažām lētām pieaugušo filmām, bet patiesībā pāri nevēlas šo pieredzi. Ne tad, ja viņi vēlas, lai viņu attiecības būtu ilgas.

Izvēloties veļu Jūsu nedēļas nogalei, Jums vispirms ir nepieciešams izlemt, vai tā būs veļa, ko Jūs vilksiet uz vakariņām vai pirms došanās pie miera vai kaut kas, ar ko Jūs pārsteigsiet savu mīļoto no rīta.

Kādu apakšveļu izvēlēties

Visbiežāk apakšveļa, ko pāri izvēlas kopīgām nedēļas nogalēm, ir jauks un pievilcīgs veļas komplekts. Ja Jūs iegādājaties apakšveļu vakariņām, divas labākās krāsas, ko izvēlēties, ir vai nu sarkanā vai pelēkā. Vieta, kur Jūs būsiet, ietekmēs arī Jūsu apakšveļas izvēli un to, vai krūšturis un biksīšu komplekts būs kopā ar zeķturiem vai ne. Esot formālā vidē vai pilsētā, ir ieteicams obligāti vilkt zeķes kopā ar zeķturiem. Ja Jūs dodaties ārpus pilsētas, džinsi kopā ar piemērotu veļu būs labākā veļas izvēle.

Vienmēr pārliecinieties, ka veļa atbilst Jūsu virsdrēbēm. Ir daudz jauku veļas komplektu ar volāniem, bet tie ne vienmēr izskatās lieliski ar džinsiem. Apakšveļa bez izšuvumiem būs piemērotāka.

Satīns – labākā auduma izvēle

Ja Jūs pērkat apakšveļu naktij, satīns ir labākā auduma izvēle. Tas, ko Jūs pērkat, ir atkarīgs no Jūsu mērķiem. Vēsākā klimatā satīna vai zīda garā pidžama vai nu sarkanā vai purpura krāsā būs labākā izvēle kopā ar garu halātu un pievilcīgām apakšbiksēm.

Galvenais veļas izvēlē

Atcerieties, ka galvenais veļas izvēlē ir tas, ka mazāk ir vairāk. Lai padarītu Jūsu brīvdienas daudz aizraujošākas, lēnām atklājiet to, ko valkājat. Ja Jūsu nedēļas nogale ir siltākā klimatā, satīna naktsveļas kleita būs piemērotāka kopā ar pieskaņotām biksītēm.

Izvēloties dienas apakšveļu, lielisks veids, kā pārsteigt viņu ir izvēlēties veļu, ko var valkāt arī bez drēbēm. Skaista puskorsete ir viens veids, kā Jūs varat sasniegt šo mērķi. Alternatīvi, Jūs varat valkāt pogājamu kreklu, kas daļēji atklāj Jūsu korseti vai krūšturi.

Post Navigation