Pirmais kredīts bez maksas

Praktiski visi ātro kredītu uzņēmumi piedāvā iespēju paņemt pirmo aizdevumu bez maksas. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāpārmaksā procenti, vai jāveic jebkādas pārmaksas. Cik aizņēmies tik arī atdod. Šis ir viss izdevīgākais un populārākais no ātro kredītu uzņēmumu piedāvātajiem pakalpojumiem. Pirmais kredīts bez maksas ir izdevīga, ērta un ātra iespēja saņemt vajadzīgo naudas summu uz neilgu termiņu.

Kādos gadījumos pieteikties ātrajam kredītam

Daudzus no mums ik pa brīdim piemeklē īslaicīgas naudas grūtības. Piemēram salūzt auto īsi pirms algas dienas, vai sākoties vasaras sezonai ir jāmaina automašīnai riepas, vai tuvojas jubileja, ko gribas atzīmēt ar vērienu. Šādus iemeslus varētu nosaukt simtiem un vienīgā, kā arī ērtākā izeja no šādām situācijām ir paņemt ātro kredītu bez maksas. Kas pats svarīgākais šī ir arī lieliska iespēja ietaupīt naudu, jo nebūs jāpārmaksā procenti, kā arī nebūs nekādas citas slēptās izmaksas. Vērts ir arī pieminēt faktu, ka nav nepieciešama ķīla, nedz arī galvotājs.

Kā saņemt pirmo kredītu bez maksas

Pieteikties ātrajam kredītam bez maksas ir ļoti vienkārši un ērti. Ir tikai jāizvēlas attiecīgais uzņēmums kurš sniedz šādu pakalpojumu, jādodas uz šī uzņēmuma mājas lapu internetā un jāaizpilda pieteikuma anketa. No šī brīža jums atliek tikai gaidīt naudu jūsu bankas kontā, lai jau mirkli vēlāk varētu nokārtot savas finanšu grūtības, vai iegādātos sen kāroto mantu. Šis kredīts var tikt atmaksāts, vai arī pagarināts pēc neilga laika, jo tas ir īstermiņa kredīts.

Kādēļ izvēlēties pirmo kredītu bez maksas

Pirmkārt jau tikai tādēļ, ka tas ir bez maksas. Jūs nebūsiet zaudējis savu naudu maksājot procentu likmes, vai jebkādas citas slēptās izmaksas.

Otrkārt ir nepieciešamas tikai dažas minūtes, no brīža kad esat aizpildījuši un nosūtījuši pieteikumu, līdz brīdim, kad nauda jau ir pārskaitīta uz jūsu bankas kontu.

Treškārt pieteikšanās kredītam ir ļoti ērta, ātra un vienkārša.

Kas var saņemt ātro kredītu bez maksas

Ātro kredītu var saņemt praktiski ik viens no mums. Nav nozīmes tam vai esi bezdarbnieks, students, vai algots darbinieks. Ir tikai daži priekšnosacījumi, lai saņemtu ātro kredītu. Tev jābūt:

• Latvijas rezidentam (pilsonim vai nepilsonim ar savu personas kodu);

•vecumā no 20 līdz 70 gadiem (biežāk);

•atvērtam aktīvam kontam kādā no Latvijas bankām;

• aktīvam mobilā telefona pieslēgumam.

Post Navigation