Platjoslas internets

Ja Jūs izmantojat internetu, tas nenozīmē, ka Jūs zināt tieši to, kas šis attīstītais interneta pieslēguma veids patiesībā ir. Sāksim ar šo – būtībā platjosla ir ļoti ātrs interneta pieslēguma veids. Platjoslas internets sniegs Jums ievērojami ātrāku interneta ātrumu nekā iezvanpieejas pieslēgums.

Platjoslas internets agrāk bija izaicinājums tikai tā ierobežotās pieejamības dēļ, tomēr šodien ir daudzi veidi, kā Jūs varat iegūt daudz ātrāku savienojumu. Platjoslas interneta piegādes metodes ir paplašinātas līdz šāda veida platjoslas pieslēgumiem:

– Vara telefona vadi

– Kabeļu TV vadi

– Radio mikroviļņi no vietējām bāzes stacijām

– Satelītu mikroviļņi no ģeo-stacionārajiem satelītiem

Tagad apskatīsim, kāpēc šis ātrākais interneta pieslēgums ir pati labākā izvēle. Platjoslas internetam faktiski ir daudz vairāk priekšrocību, nekā ātrākas lejupielāde. Platjoslas internetam ir savienojums, kas vienmēr ir “ieslēgts”. Tiklīdz Jūs ieslēdzat savu datoru, tas jau ir savienots ar internetu. Ikvienam, kurš ir gaidījis modemu, kamēr tas iezvanīsies un pieslēgsies internetam, šī interneta priekšrocība ir diezgan skaidra. Turklāt platjoslas internets ļauj Jums lejupielādēt filmas, mūziku un tīmekļa lapas, kas bija praktiski nepieejamas, izmantojot iezvanpieeju.

Bet platjoslas priekšrocības izjūt ne tikai individuālie lietotāji. Uzņēmumi, valdības, skolas un kopienas visi var piedzīvot pārākumu, ko var sniegt platjoslas internets.

Šeit ir daži no ieguvumiem katram no šiem organizāciju veidiem:

– Skolas tagad var piedāvāt vienādas iespējas saviem studentiem neatkarīgi no viņu atrašanās vietas vai finansējuma. Students, kas dzīvo attālā lauku pilsētā tagad var izmantot platjoslas pieslēgumu, lai saņemtu vijoles apmācību no tā paša instruktora kā students lielā pilsētā. Turklāt lauku skolēni var veikt virtuālās mācību ekskursijas un redzēt tos pašus aizraujošos un izglītojošos muzejus kā pilsētas bērni.

– Pašvaldības tagad bauda platjoslas priekšrocības, kas ļauj viņiem veikt pilsētas biznesa darījumus internetā, kā arī licencēšanu, atļaujas, norēķinus, un komunālo pakalpojumu maksājumus.

– Kopienas ir veikli ielēkušas platjoslas vagonā, lai popularizētu to vietējos vēsturiskus un citus dažādus tūrisma objektus. Neviens cits mārketinga resurss nesniedzas tikpat tālu un tikpat efektīvi kā internets.

Post Navigation