Populārākās filmas, kādas patīk cilvēkiem

Temperatūra ietekmē to, kādas filmas jums patīk.

Pašas populārākās romantiskās filmas pasaulē ir iznākušas galvenokārt Novembrī vai Decembrī, un ne bez iemesla. Arī filmu īre rāda, ka visbiežāk romantiskās filmas izīrē tieši aukstajos ziemas mēnešos. Turklāt mūsu kontinentā var ar zināmu precizitāti izmērīt to, kāds žanrs būs iecienītāks kādā valstī, vienkārši apskatot vidējo temperatūru tajā.

Vienkāršāk izsakoties – kad mums ir auksti, mums labāk patīk romantiskas filmas.

Iepriekš minētais pierāda ne tikai to, ka Holivuda ir sazvērējusies izdot romantiskas filmas noteiktos laikos, bet ar zināmu viennozīmību parāda, ka mums liekas (un iespējams, ka tā arī ir), ka fizisku aukstumu varam aizdzīt ar emocionālu siltumu.

Piemēram, kādā eksperimentā puse no dalībniekiem tika ielikti aukstā istabā un viņiem deva dzert aukstu tēju, bet otra puse siltā ar siltu tēju. Protams, ka tie, kuriem bija auksti, vēlējās skatīties romantiskas filmas.

PC

Lieta tāda, ka mēs ar pozitīvām jūtām saistām siltumu (“siltas attiecības”, “silts cilvēks”, “silts rokasspiediens”), un romantiskās filmas piedāvā iespēju izjust emocijas, kas *sasilda sirdi* un, protams, arī pārējo ķermeni.

Post Navigation