Portatīvie datori uz nomaksu (Dateks)

Portatīvais dators ir lielisks ieguldījums, vienalga vai jūs to vēlaties nopirkt sev, savai atvasei, vai kādam to uzdāvināt. Mūsdienu portatīvie datori vairs nenoveco tik strauji, turklāt portatīvie datori ir pieejami visām gaumēm – spēlmaņiem pieejami jaudīgi portatīvie datori ar lielu ekrānu; darbam pieejami diskrēti un profesionāli portatīvie datori; filmas augstā kvalitātē varēsit skatīties uz jebkura portatīvā datora.

Portatīvie datori uz nomaksu

Lielisks piedāvājums portatīvajiem datoriem uz nomaksu ir pieejams interneta veikalā dateks. Līzingu dateks piedāvā InCredit grupa, kā arī SIA Aizdevums. Līzinga noteikumi ir izdevīgi: lai noslēgtu līgumu, jums nepieciešams tikai vismaz trīs mēnešu darba stāžs (t.i., regulāri ienākumi) un pase. Līzingu iespējams noformēt mazāk nekā stundas laikā. Pieejamās summas ir no 100 līdz 3000 latiem.

Dateks.lv piedāvājums

Dateks ir ļoti plašs piedāvājums. Pieejami vairāki simti portatīvo datoru visās cenu kategorijās. Īpaši jāizceļ ikmēneša piedāvājumi, kuros pārsvarā piedāvāti datori ar vidusmēra cenu un lielisku veiktspēju par cenu. Katrs dators ir pieejams uz nomaksu. Pieejami arī paši jaunākie datoru modeļi, kas aprīkoti ar skārienjūtīgu ekrānu un jauno Windows 8 operētājsistēmu. Dateks mājaslapu ir ļoti viegli izmantot: sarindojiet portatīvos datorus pēc cenas, ekrāna izmēra, procesora veiktspējas un citiem parametriem.

Dateks ir viena no vecākajām datortehnikas firmām Latvijā, darbu sākusi jau tālajā 1992. gadā. Kopš tā laika Dateks ir pārspecializējies, kļūstot par vienu no populārākajiem internetveikaliem Latvijā. Portālā salidzini Dateks internetveikalam ir 5 zvaigžņu vērtējums, kas norāda, ka veikals ir uzticams, ar labu klientu apkalpošanu un atbilstošām cenām.

Aizņemies atbildīgi

Kaut arī līzingu jums nepiešķirs bez ienākumu pārbaudes, iesakām aizņemties ar apdomu: ja vien nevēlaties spēlēt jaunākās spēles, diezin vai jums būs vajadzīgs dators, kurš maksās vairāk par 300-350 latiem. Izvērtējiet savas iespējas segt līzinga maksājumus laikus un salīdziniet līzinga kompāniju piedāvātās cenas, atrodot sev izdevīgāko piedāvājumu. Aizņemies atbildīgi un izbaudi jaunu portatīvo datoru no dateks!

Post Navigation