Privātuma politika

Sekojošā privātuma politika nosaka ppirmizrade īstenoto tiešsaistes informācijas ieguves praksi. Šajā dokumentā it īpaši tiek raksturoti informācijas veidi, kādus mēs ievācam laikā, kad izmantojat ppirmizrade tīmekļa vietni, kā arī veidi, kādos mēs izmantojam vai neizmantojam šo informāciju.

Informācija, kuru ievācam par Jums mūsu vietnes apmeklējuma laikā, iedalāma divās vispārīgās kategorijā:

1. Informācija, kuru Jūs sniedzat mums: Mēs varam ievākt un uzglabāt personīgo vai citu informāciju, kuru Jūs mums esat brīvprātīgi iesniedzis vietnes apmeklējuma laikā. Šādas informācijas piemērs būtu Jūsu pieteikšanās e-pasta paziņojumiem.

2. Automātiski ievāktā informācija: Mēs arīdzan var iegūt un uzglabāt informāciju, kas veidojas automātiski laikā, kad apmeklējat mūsu vietni. Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus tīmekļa pārlūks glabā uz Jūsu ierīces cietā diska, lai fiksētu zināmus statistiskos datus. Parādot kā un kad apmeklētāji izmanto mūsu vietni, sīkdatnes palīdz mums sekot lietotāju tendencēm un uzlabot vietni draudzīgāku lietotājiem. Tāpat mēs varam izmantot tādu trešo pušu pakalpojumu kā Google Analytics vai citus, lai izsekotu mūsu vietnes lietojuma dinamikai. Google Analytics piedāvā tikai vispārīgus mūsu vietnes lietojuma datus, tādējādi palīdzot mums izprast lietojuma dinamiku, piemēram, uzrādot tādu vispārīgo informāciju kā apmeklētāja valsti, operētājsistēmas veidu, kā arī to vai šāds lietotājs ir jauns lietotājs jeb arī jau iepriekš vietni ir apmeklējis. Trešās puses reklāmdevēju un reklāmu serveri var izmantot šādi ievākto informāciju, lai nodrošinātu efektīvāku reklāmu demonstrēšu, mērītu un pētījumu reklāmu efektivitāti, kā arī citiem nolūkiem. Jebkuras darbības ar šāda veida informāciju tiek veiktas saskaņā ar  attiecīgo trešās puses reklāmdevēju un reklāmas serveru privātuma politikām un uz to darbībām nav attiecināma šī privātuma politika.

Kā šī informācija tiek izmantota?

Mēs apņemamies trešajām pusēm neuzpaust jebkuru par jums un citiem apmeklētājiem tiešsaistē iegūtu informāciju jebkurā veidā un jebkura iemesla dēļ, kā vien ja to prasa saistošā likumdošana vai arī tas nepieciešams, mūsu vietnes lietotāju tiesību, īpašuma vai drošības aizsardzībai. Šajā vietnē var tikt iekļautas saites uz citām tīmekļa vietnēm, kā arī trešo pušu piedāvātiem produktiem un pakalpojumiem, kuru privātuma politikas atrodas ārpus mūsu kontroles robežām. Lietojot citu vietni vai arī iegādājoties trešās puses produktus vai pakalpojumus caur Vietni, jebkuras informācijas izmantošanu, kuru Jūs sniedzat, nosaka attiecīgās vietnes operatora vai arī attiecīgā produktu vai pakalpojumu sniedzēja privātuma politika.

Sīkdatnes

Sīkdatne ir informācijas kopums, kuru tīmekļa vietne saglabā apmeklētāja datorā un kuru lietotāja pārlūks uzrāda vietnei ik reizi, kad lietotājs atgriežas. Ppirmizrade izmanto sīkdatnes, lai vietne varētu identificēt un izsekot savu lietotāju uzvedību vietnē, kā arī šo lietotāju intereses vietnes ietvaros.  Tie apmeklētāji, kuri nevēlas, lai to datorā tiktu uzstādītas sīkdatnes, jāiestata savi pārlūki tā, lai tie sīkdatnes nepieņemtu, tajā pašā laikā saprotot, ka šādi rīkojoties bez sīkdatņu palīdzības var nedarboties zināmas tīmekļa vietņu daļas.

Izmaiņas privātuma politikā

Ppirmizrade iesaka lietotājiem regulāri pārbaudīt šo sadaļu, lai iepazītos ar potenciālajām izmaiņām. Turpinot lietot šo vietni pēc tam, kad stājušās spēkā jebkādas Privātuma Politikas izmaiņas, Jūs dodat savu piekrišanu šādām izmaiņām.