Sony Entertainment Television

Sony Entertainment TelevisionSony Entertainment Television ir populārs TV kanāls, kas tiek dēvēts par populāru filmu un seriālu kanālu. Sony Entertainment Television kanāls Jums piedāvā 24 stundas diennaktī dažādas populāras filmas, komēdijas, romantiskas, piedzīvojumu un detektīvfilmas kā arī pasaulē slavenākos seriālus.

Sony Entertainment Television TV kanāls

Sony Entertainment Television TV kanāls ir pieejams arī interaktīvajā TV, kurā to varēsi skatīties RU un NE valodā, kā arī būs pieejami subtitri LV un EE.

Lai skatītos Sony Entertainment Television interneta TV – Jums ir nepieciešams interneta pieslēgums ar minimālo garantēto interneta pieslēguma ātrumu 1 Mbit/s. Ja esi Lattelecom interneta klients, tad Tev problēmām nevajadzētu būt. Šīs TV kanāls un citi interneta TV piedāvātie TV kanāli ir pieejami visu Latvijas interneta pakalpojumu sniedzēju lietotājiem.

Sony Entertainment Television nav skatāms ārpus Latvijas, jo to nepieļauj autortiesības. Sony Entertainment Television Tu vari skatīties interneta TV augstā kvalitātē, interaktīvajā televīzijā un virszemes televīzijā – Lattelecom televīzijā!

Post Navigation