Studentu portatīvais dators

Portatīvais datorsJūs gatavojaties doties uz skolu un Jums nepieciešams studentu portatīvais dators? Studentu klēpjdatori mēdz mainīties no lētiem līdz patiešām advancētiem datoriem ar četru kodolu procesoru ( t.i. – ne tik lētiem). Atrast labāko studentu klēpjdatoru ne vienmēr ir viegls uzdevums. Viena lieta, kas jāņem vērā, varētu būt tas, kam klēpjdators tiks izmantots. Ja tas būs tikai piederums, ko izmantot, lai pārbaudītu e-pastu, skatītos filmas un sērfotu internetā, tad tam nav jābūt augsto cenu diapazonā un Jūs varētu iegūt 400 EUR modeli. Bet, ja attiecīgajam studentam portatīvais dators būs nepieciešams, lai strādātu vai tam nepieciešama augsta veiktspēja, cena var ievērojami pieaugt.

Atkarībā no tā, kādā pētījumu jomā klēpjdators tiks izmantots, ir daži faktori, ko Jums nepieciešams apsvērt.

Portatīvais dators kādam, kas uzsācis sociālās studijas, galvenokārt tiks izmantots, lai rakstītu dokumentus, veidotu PowerPoint prezentācijas un izklājlapas. Tie ir vidusmēra portatīvie datori, ko Jūs varat atrast gandrīz visur. Tiem nav vajadzīgs daudz zirgspēku, lai palaistu vienkāršas programmas, piemēram, Microsoft Word, PowerPoint vai Excel.

Ja students apmeklē nodarbības, kam vajadzīga grafika vai dizains, tad varētu būt nepieciešams augstākās klases portatīvais dators. Ja tas ir grafiskais dizains, tad portatīvais dators ar vairāk nekā viena kodola procesoru, aptuveni 3GB RAM minimālo atmiņu un labu grafikas karti būs nepieciešami, lai dators būtu patiesi noderīgs. Ja studijas ir saistītas ar arhitektūru vai sarežģītu 3D zīmējumu radīšanu, tad atkal ir nepieciešams vismaz dažu kodolu procesors, vismaz 2GB RAM un būs nepieciešama vairāk nekā cienīga grafikas karte, kas ir spējīga parādīt kvalitatīvu atveidi līdz pēdējam pikselim.

Post Navigation