Stulbākās kļūdas, kuras regulāri pieļauj zagļi

Stulbākās kļūdas, kuras regulāri pieļauj zagļi: Nenoslēpj pēdas…

Ja tu esi noziedznieks, nenēsā līdzi maizes drupačas vai “Corn Flakes”. Kāda Ambera Makārtija iekūlās nepatikšanās, kad bija aptīrījusi vietējā florista naudas atvilktni. To darot, Ambera netīšām uzplēsa brokastu pārslu paku, kas viņai bija līdzi, un viņas atstātās pēdas aizveda policijas izmeklētājus tieši uz viņas dzīvokli — gluži kā “Ansītī un Grietiņā”.

Taču vēl kāds Rašons Prestons, acīmredzot nākdams no siltajām zemēm, Zaglisaizmirsa par to, ka ne tikai smiltīs, bet arī sniegā var palikt pēdas. Viņš tālajā 2007. gadā aplaupīja savu darbadevēju, taču atstāja pēdas, kas veda tieši no darbadevēja līdz viņa dzīvoklim. Mīļi jau, protams, bet stulbi arīdzan.

Nu, varbūt pats Prestons nemaz nebija tik dumjš, bet garnadzi tēloja pirmoreizi, tāpēc aizmirsa aiz sevis savākt — gluži kā Betmens no sākuma nemaz nevarēja tik viegli nolidot no mājaugšām, un tā tālāk. Jebkurā gadījumā, 2008. gadā kāda zagļu grupa nozaga alkohola veikala dzērienu mašīnu, izmantojot ar riteņiem aprīkotu pacēlāju. Vienīgā problēma bija tāda, ka viņu ideja nepierēķināja to, ka šis pacēlājs atstās rises asfaltā, tāpēc viņu māju, kas atradās kādus divus kilometrus nostāk, ātri vien apciemoja vīri ar stekiem un platu smaidu uz lūpām.

Post Navigation