Svīšanas problēmas

Agrāk cilvēki un medicīnas eksperti pieņēma, ka pārmērīgas svīšanas problēmas uz rokām rodas sakarā ar pārmērīgu vairogdziedzera aktivitāti, bet tas īsti nav tiesa. Vēl viens pieņēmums nosaka, ka pacientus, kas cieš no noteiktiem panikas traucējumiem, piemeklē pārmērīgas svīšanas problēmas uz rokām. Atkal, šis pieņēmums ir nepareizs, jo pacientus var piemeklēt smaga plaukstu hiperhidroze (roku svīšana) pat mierīgākajos to dzīves periodos.

Bieži cilvēki pārmērīgi svīst dēļ citām slimībām, piemēram, aptaukošanās, menopauzes, psihiskām slimībām un hipertireozes. Ir svarīgi izslēgt šos ierosinātājus faktorus pirms pacienta diagnosticēšanas ar primāru Hiperhidrozi, lai noteiktu labākos pārmērīgas svīšanas risinājumus.

Cilvēki, kam diagnosticēta hiperhidroze var pāriet no vieglām līdz vidēji smagām svīšanas problēmām. Medicīnas eksperti ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību cenšas atrast precīzus pārmērīgas svīšanas cēloņus.

Šīs slimības izturības līmenis ir nezināms un neprognozējams, bet ietekme uz cietēja dzīvi ir milzīga. Īstā ārstēšana sniedz pilnīgu atbrīvojumu no pārmērīgas svīšanas.

Mēģināt pārtraukt pārmērīga svīšana? Ja tā, tad esiet droši, ka neesat vienīgie. Miljoniem cilvēku visā pasaulē vēlas kontrolēt svīšanu, lai cik neticami tas arī neizklausītos. Lielais jautājums ir, ja tā ir tik izplatīta problēma, kāpēc nav vieglāk pieejamu risinājumu? Es, protams, nezinu atbildi uz šo, bet vēlētos apspriest veidus, kā palīdzēt Jums pārtraukt smago svīšanu, un, protams, kontrolēt to.

Svīst ir pilnīgi dabiski, es esmu pārliecināts, ka Jūs to zināt. Taču mēs runājam ne tikai par normālu svīšanu, vai ne? Nē, mēs runājam par pārmērīgu svīšanu. Redziet, svīšana ir ķermeņa dzesēšanas metode. Tomēr pārmērīga svīšana, ko bieži sauc par hiperhidrozi, pārsniedz tikai dzesēšanas funkciju. Es esmu pārliecināts, ka iemesli, kādēļ Jūs vēlaties apturēt svīšanu ietver diskomfortu un apmulsumu. Daudzi cilvēki, tāpat kā Jūs, vēlas pārtraukt svīšanu, jo vienkārši sakot, tas var krasi ietekmēt Jūsu ikdienas dzīvi.

Post Navigation